Snímač teploty chladiacej kvapaliny VEMO V25-72-0044
- Kategória: Snímače
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V25-72-0044
- Interný kód:V25-72-0044
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):33
- Farba veka:zeleny
- Počet pólov:2
- FORD6 635 175
- FORD7 165 944
- FORD96FB 10884 AA
- FORD92VB 10884 AA
- FORDF5RZ 10884 A
- FORD91AB 10884 BB
- FORDSW5030
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FACET 7.3156 Na externom sklade | FACET |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny NRF 727125 Na externom sklade | NRF |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny at autoteile germany at11281 Nedostupné | at autoteile germany |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FAE 33100 Nedostupné | FAE |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny JP GROUP 1593200100 Nedostupné | JP GROUP |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny MEAT & DORIA 82040 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AIRTEX1T1118
- BEHR HELLA SERVICE6PT 009 309-091
- BUGIADBTS65255
- EFI AUTOMOTIVE295012
- ERA330612
- ERA330587
- HAVAM1.830.156
- HAVAM1.830.156
- HELLA6PT 009 309-091
- HOFFER7472040
- INTERMOTORECS029
- INTERMOTOR55160
- JP GROUPEP1815
- LUCASSNB182
- METZGER AUTOTEILE0905107
- MEYLE714 821 0008
- MTE-THOMSON4061
- QUINTON HAZELLXEMS73
- SIDAT82.578
- TOPRAN302 717
- TRISCAN8626 16001
- VEMO25-72-0044
- FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (44kW) 8/1995 - 1/2002
- FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (37kW) 8/1995 - 1/2002
- FORD FIESTA Skriňa/veľkopriestorová limuzína (J5_, J3_) 1.3 (44kW) 2/1996 - 8/2003
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) (84kW) 8/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) (51kW) 8/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) (51kW) 8/1991 - 7/1994
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) (59kW) 9/1991 - 7/1994
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) (63kW) 1/1995 - 3/2000
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) (63kW) 10/1992 - 7/1994
- FORD TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) (74kW) 9/1991 - 7/1994
- FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.0 (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) (57kW) 11/1985 - 9/1992
- FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TCL, TCS, TEL, TES) (50kW) 12/1985 - 1/1989
- FORD TRANSIT Autobus (T_ _) 2.5 D (TBS, TEL, TES) (52kW) 9/1988 - 9/1992
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) (84kW) 8/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) (59kW) 9/1991 - 8/1994
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) (51kW) 8/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) (51kW) 9/1991 - 8/1994
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) (74kW) 9/1991 - 8/1994
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) (63kW) 8/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) (63kW) 11/1992 - 8/1994
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 2.5 D (TTL, TTS, TUL, TUS, TTE) (50kW) 1/1986 - 1/1989
- FORD TRANSIT Korba/Podvozok (T_ _) 2.5 DI (TTE, TTL, TTS, TUL) (52kW) 9/1988 - 9/1992
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.0 (EAL, EAS) (84kW) 6/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW) 5/1991 - 6/1994
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (51kW) 6/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) (63kW) 10/1992 - 6/1994
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) (59kW) 5/1991 - 6/1994
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS) (63kW) 6/1994 - 3/2000
- FORD TRANSIT Skrinka (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) (74kW) 5/1991 - 6/1994
- FORD TRANSIT Skrinka (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) (52kW) 10/1988 - 9/1991
- FORD TRANSIT Skrinka (T_ _) 2.5 D (TAL, TAS, TGL, TWS) (50kW) 1/1986 - 9/1991
- FORD TRANSIT TOURNEO Autobus 2.0 (84kW) 11/1994 - 12/2000