Snímač teploty chladiacej kvapaliny VEMO V53-72-0055
- Kategória: Snímače
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V53-72-0055
- Interný kód:V53-72-0055
- Úžitkové čísla: 1084150
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 5 ks
- Váha (gr):30
- Hmotnosť [kg]:0,03
- GENERAL MOTORS10083510
- HYUNDAIOK50F-18840
- KIA0K50F-18-840
- KIAOK50F-18840
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač teploty chladiacej kvapaliny BLUE PRINT ADG07260 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny FAE 33356 Na externom sklade | FAE |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny MEAT & DORIA 82412 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny at autoteile germany at11313 Nedostupné | at autoteile germany |
Snímač teploty chladiacej kvapaliny HELLA 6PT 358 385-411 Nedostupné | HELLA |
- KIA AVELLA (KBA1) 1.5 (55kW) 2/1997 - 12/2001
- KIA AVELLA sikma zadna cast (KBA1) 1.5 (55kW) 2/1997 - 12/2001
- KIA BONGO Autobus 2.9 TDiC (90kW) 10/2003
- KIA BONGO Autobus 2.9 TDiC 4WD (90kW) 10/2003
- KIA BONGO Korba/Podvozok (PU) 2.9 TDiC (90kW) 10/2003
- KIA BONGO Korba/Podvozok (PU) 2.9 TDiC 4WD (90kW) 10/2003
- KIA CARENS I velkorozmerova limuzina (FC, FJ) 1.6 (77kW) 7/2002 - 8/2006
- KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.9 CRDi (136kW) 4/2006 - 6/2015
- KIA CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) 2.9 CRDi LX (141kW) 9/2006 - 6/2015
- KIA CARNIVAL I (UP, FL) 2.9 TDi (93kW) 8/1999 - 10/2001
- KIA CARNIVAL II (GQ) 2.5 V6 (110kW) 10/2001 - 6/2006
- KIA CARNIVAL II (GQ) 2.9 CRDi (106kW) 10/2001 - 6/2006
- KIA CARNIVAL II (GQ) 2.9 TDi (93kW) 8/1999 - 9/2007
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (75kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO KOUP II (TD) 1.6 CVVT (91kW) 10/2009 - 6/2013
- KIA CERATO KOUP II (TD) 1.6 CVVT (150kW) 9/2013 - 2/2014
- KIA CERATO KOUP II (TD) 2.0 CVVT (115kW) 1/2009 - 6/2013
- KIA CERATO limuzina (FB) 1.8 (85kW) 10/2001 - 7/2004
- KIA K2900 2.9 CRDi (92kW) 1/2008
- KIA RIO I limuzina (DC_) 1.3 (60kW) 8/2002 - 2/2005
- KIA RIO I limuzina (DC_) 1.3 (55kW) 9/2000 - 2/2005
- KIA RIO I limuzina (DC_) 1.5 (70kW) 9/2002 - 2/2005
- KIA RIO I limuzina (DC_) 1.5 16V (72kW) 9/2000 - 2/2005
- KIA RIO I sikma zadna cast (DC) 1.3 (55kW) 8/2000 - 2/2005
- KIA RIO I sikma zadna cast (DC) 1.3 (60kW) 8/2000 - 2/2005
- KIA RIO I sikma zadna cast (DC) 1.5 16V (72kW) 8/2000 - 2/2005
- KIA RIO I sikma zadna cast (DC) 1.5 16V (71kW) 9/2002 - 2/2005
- KIA SHUMA I (FB) 1.6 (75kW) 1/2001 - 12/2001
- KIA SHUMA I (FB) 1.8 i 16V (81kW) 10/1997 - 3/2001
- KIA SHUMA II (FB) 1.6 (75kW) 5/2001 - 8/2004
- KIA SHUMA II (FB) 1.8 (84kW) 4/2003 - 8/2004
- KIA SHUMA II limuzina (FB) 1.6 (75kW) 5/2001 - 5/2004