Snímač teploty výfukových plynov VEMO V10-72-0432
- Kategória: Senzor/Sonda
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V10-72-0432
- Interný kód:V10-72-0432
- Úžitkové čísla: 1102138
- V ponuke od:24.02.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):104
- Počet pólov:2
- Typ snímača:PTC-Senzor
- Dĺżka káblu [mm]:550
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač teploty výfukových plynov BOSCH 0 986 259 218 Na externom sklade | BOSCH |
Snímač teploty výfukových plynov MEYLE 114 800 0219 Na externom sklade | MEYLE |
Snímač teploty výfukových plynov NRF 707487 Na externom sklade | NRF |
Snímač teploty výfukových plynov TOPRAN 120 297 Na externom sklade | TOPRAN |
Snímač teploty výfukových plynov HELLA 6PT 010 376-801 Nedostupné | HELLA |
Snímač teploty výfukových plynov MEAT & DORIA 12582 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Snímač teploty výfukových plynov PIERBURG 7.12196.14.0 Nedostupné | PIERBURG |
- DELPHITS30498-12B1
- ERA551995
- HERTH+BUSS ELPARTS70682911
- HJS92 09 4288
- HOFFER7452582
- MTE-THOMSON9635
- QUINTON HAZELLXEPS288
- TRISCAN8826 29201
- VEMO10-72-0432
- WALKER PRODUCTS273-21097
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI (103kW) 2/2017
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI (130kW) 2/2017
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI (75kW) 2/2017 - 6/2024
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD (103kW) 2/2017
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI AWD (130kW) 2/2017
- MAN TGE Autobus 2.0 TDI RWD (130kW) 2/2017 - 6/2024
- MAN TGE Korba/Podvozok (UZ_) 2.0 TDI (75kW) 11/2016 - 6/2024
- MAN TGE Korba/Podvozok (UZ_) 2.0 TDI (130kW) 11/2016
- MAN TGE Korba/Podvozok (UZ_) 2.0 TDI (UZB, UZC, 08V, UZH, UZI, 10V, UZO, UZP, 21V,... (103kW) 11/2016
- MAN TGE Korba/Podvozok (UZ_) 2.0 TDI AWD (130kW) 11/2017
- MAN TGE Korba/Podvozok (UZ_) 2.0 TDI AWD (UZB, UZC, 15V, UZH, UZI, 19V, UZO, UZP,... (103kW) 11/2017
- MAN TGE Skrinka 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (130kW) 2/2017
- MAN TGE Skrinka 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (75kW) 2/2017 - 6/2024
- MAN TGE Skrinka 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) (103kW) 2/2017
- MAN TGE Skrinka 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) (103kW) 4/2017
- MAN TGE Skrinka 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) (130kW) 3/2017
- VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion (130kW) 3/2017
- VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion (103kW) 4/2017
- VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD (75kW) 10/2016 - 6/2024
- VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD (103kW) 9/2016
- VW CRAFTER Autobus (SYI, SYJ) 2.0 TDI FWD (130kW) 9/2016
- VW CRAFTER Korba/Podvozok (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) (103kW) 11/2017
- VW CRAFTER Korba/Podvozok (SZ_) 2.0 TDI 4motion (SZB, SZC, SZH, SZI, SZO, SZP, SZU, SZV) (130kW) 11/2017
- VW CRAFTER Korba/Podvozok (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (75kW) 11/2016 - 6/2024
- VW CRAFTER Korba/Podvozok (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (103kW) 11/2016
- VW CRAFTER Korba/Podvozok (SZ_) 2.0 TDI FWD (SZB, SZC, SZH, SZI, SZJ, SZK, SZO, SZP, SZS... (130kW) 11/2016
- VW CRAFTER Skrinka (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) (130kW) 3/2017
- VW CRAFTER Skrinka (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion (SYB, SYC, SYD) (103kW) 4/2017
- VW CRAFTER Skrinka (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (103kW) 9/2016
- VW CRAFTER Skrinka (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (130kW) 9/2016
- VW CRAFTER Skrinka (SY_, SX_) 2.0 TDI FWD (SYB, SYC, SYD) (75kW) 9/2016 - 6/2024