Spínač riadenia VEMO V20-80-1603
- Kategória: Cistenie skiel/-prislusenstvo
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V20-80-1603
- Interný kód:V20-80-1603
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):110
- Farba:cierny
- Napätie [V]:12
- Počet pólov:9
- BMW61 31 8 363 669
- BMW8 363 669
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Spínač riadenia FEBI BILSTEIN 46484 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Spínač riadenia MEYLE 314 850 0002 Na externom sklade | MEYLE |
Spínač stieračov TOPRAN 502 231 Na externom sklade | TOPRAN |
Spínač riadenia at autoteile germany at13470 Nedostupné | at autoteile germany |
Spínač riadenia MEAT & DORIA 23402 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AIC55014
- BBR Automotive003-40-15008
- ERA440533
- ERA440533A
- FEBI BILSTEIN46484FE
- FEBI BILSTEINFE46484
- FISPA430161
- HELLA6TA 011 038-101
- HOFFER2103402
- METZGER AUTOTEILE0916990
- OSSCA13059
- SIDAT430216
- SWAG20 94 6484
- VEMO20-80-1603
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (77kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 316 ti (85kW) 6/2002 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 td (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 318 ti (105kW) 3/2001 - 12/2004
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (100kW) 10/2001 - 12/2002
- BMW 3 Compact (E46) 320 td (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E46) 325 ti (141kW) 4/2001 - 12/2004
- BMW 3 Touring (E46) 316 i (85kW) 3/2002 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 318 d (85kW) 10/2002 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (87kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (85kW) 10/1999 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 318 i (105kW) 9/2001 - 7/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (110kW) 9/2001 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 d (100kW) 3/2000 - 9/2001
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW) 10/1999 - 9/2000
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 328 i (142kW) 6/1999 - 5/2000
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (150kW) 3/2003 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 d (135kW) 10/1999 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (135kW) 1/2000 - 3/2003
- BMW 3 Touring (E46) 330 xd (150kW) 8/2002 - 5/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 5 Touring (E39) 520 d (100kW) 2/2000 - 9/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 523 i (120kW) 9/1998 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 525 d (120kW) 2/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW) 9/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 525 tds (105kW) 3/1997 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW) 11/1996 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 530 d (135kW) 8/1998 - 9/2000
- BMW 5 Touring (E39) 530 d (142kW) 9/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 530 i (170kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E39) 540 i (210kW) 4/1997 - 12/2003
- BMW X3 (E83) 2.0 d (110kW) 9/2004 - 8/2007
- BMW X3 (E83) 2.0 i (110kW) 7/2005 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 2.0 sd (130kW) 9/2007 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW) 3/2004 - 7/2006
- BMW X3 (E83) 2.5 si (160kW) 8/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 2.5 si xDrive (155kW) 8/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 3.0 d (160kW) 9/2005 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 3.0 d (150kW) 1/2004 - 8/2005
- BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW) 9/2003 - 7/2006
- BMW X3 (E83) 3.0 sd (210kW) 9/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 3.0 si (200kW) 8/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) 3.0 si (194kW) 9/2006 - 8/2008
- BMW X3 (E83) xDrive 18 d (100kW) 4/2009 - 12/2011
- BMW X3 (E83) xDrive 18 d (105kW) 9/2008 - 12/2011
- BMW X3 (E83) xDrive 20 i (110kW) 9/2008 - 8/2011
- BMW X3 (E83) xDrive 30 d (160kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 30 d (155kW) 9/2008 - 8/2010
- BMW X3 (E83) xDrive 30 i (160kW) 8/2006 - 8/2010
- BMW X5 (E53) 3.0 d (155kW) 10/2003 - 9/2006
- BMW X5 (E53) 3.0 d (160kW) 10/2003 - 9/2006
- BMW X5 (E53) 3.0 d (135kW) 4/2001 - 9/2003
- BMW X5 (E53) 3.0 i (170kW) 4/2000 - 10/2006
- BMW X5 (E53) 3.0 i (168kW) 6/2000 - 12/2006
- BMW X5 (E53) 4.4 i (235kW) 10/2003 - 10/2006
- BMW X5 (E53) 4.4 i (210kW) 1/2000 - 9/2003
- BMW X5 (E53) 4.6 is (255kW) 10/2001 - 9/2003
- BMW X5 (E53) 4.8 is (265kW) 4/2004 - 9/2006