Spínač riadenia VEMO V22-80-0021
- Kategória: Rucne-/pedalove ustrojenstvo
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V22-80-0021
- Interný kód:V22-80-0021
- Farba:cierny
- CITROËN6253.72
- CITROËN96251934ZL
- CITROËN625372
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Spínač riadenia VALEO 251308 Na externom sklade | VALEO |
Spínač riadenia FEBI BILSTEIN 22772 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Spínač riadenia MEAT & DORIA 23192 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AIC75227
- BBR Automotive001-10-16707
- CASCOCLS70014GS
- DIPASPORTDVGL151N
- ERA440186
- FEBI BILSTEIN22772FE
- FEBI BILSTEINFE22772
- FISPA430117
- HOFFER2103192
- MAGNETI MARELLI000050112010
- MAGNETI MARELLI000052225010
- SANDOSLS70014.1
- SIDAT430117
- SWAG64 92 2772
- VEMO22-80-0021
- WILMINK GROUPWG1901545
- WILMINK GROUPWG2035665
- CITROËN XSARA (N1) 1.4 i (55kW) 4/1997 - 3/2005
- CITROËN XSARA (N1) 1.4 LPG (55kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.5 D (42kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.6 i (65kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 BiFuel (82kW) 7/1997 - 8/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 D (43kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 i (66kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 i 16V (81kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 i Aut. (74kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.9 D (52kW) 4/2000 - 4/2005
- CITROËN XSARA (N1) 1.9 D (51kW) 7/1998 - 3/2005
- CITROËN XSARA (N1) 1.9 D (50kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.9 SD (55kW) 1/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 1.9 TD (66kW) 4/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V (97kW) 7/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA (N1) 2.0 HDi 90 (66kW) 2/1999 - 3/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i (55kW) 10/1997 - 8/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 LPG (55kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.5 D (42kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.6 i (65kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 D (43kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i (66kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i 16V (81kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 i Aut. (74kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.8 LPG (81kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D (55kW) 1/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D (51kW) 7/1998 - 8/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 D (50kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.9 TD (66kW) 10/1997 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V (97kW) 7/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 HDI 90 (66kW) 2/1999 - 8/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.4 i (55kW) 3/1998 - 3/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.6 i (65kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 i (66kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 i (74kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 i 16V (81kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 LPG (82kW) 1/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.9 D (51kW) 2/1999 - 3/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.9 D (50kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.9 D (55kW) 2/1998 - 5/1999
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.9 TD (66kW) 2/1998 - 9/2000
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 2.0 HDI 90 (66kW) 2/1999 - 3/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 2.0 i 16V (120kW) 2/1998 - 3/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (70kW) 12/1999 - 12/2010
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (65kW) 12/1999 - 9/2001
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (67kW) 6/2002 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (80kW) 9/2005 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (81kW) 6/2005 - 9/2006
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V LPG (80kW) 6/2004 - 12/2010
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (66kW) 9/2005 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (80kW) 5/2004 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono (74kW) 4/2001 - 10/2004
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW) 2/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 SX (76kW) 6/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW) 1/2003 - 6/2012
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi (66kW) 12/1999 - 12/2011
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 1.4 (55kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 1.5 D (42kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 1.8 D (43kW) 5/1998 - 5/1999
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 1.9 D (51kW) 6/1999 - 8/2005
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 2.0 HDi (66kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.4 (55kW) 5/1998 - 10/2004
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.4 LPG (55kW) 6/1999 - 8/2000
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.5 D (42kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.8 D (43kW) 5/1998 - 5/1999
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.9 D (51kW) 6/1999 - 3/2005
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.9 D (65kW) 5/1998 - 8/2000
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 2.0 HDi (66kW) 9/2000 - 3/2005