Spínač riadenia VEMO V46-80-0014
- Kategória: Rucne-/pedalove ustrojenstvo
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-80-0014
- Interný kód:V46-80-0014
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:77 01 049 615
- RENAULT77 01 049 615
- RENAULT7701040731
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Spínač riadenia BLUE PRINT ADBP140034 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Spínač riadenia FEBI BILSTEIN 181597 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Spínač riadenia MEAT & DORIA 231113 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Spínač riadenia VALEO 251609 Nedostupné | VALEO |
- FEBI BILSTEIN181597FE
- FEBI BILSTEINFE181597
- FISPA430607
- HOFFER21031113
- METZGER AUTOTEILE0916482
- SIDAT430747
- SWAG33 10 8330
- VEMO46-80-0014
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) (55kW) 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) (55kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (42kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC07) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.5 dCi (KC08, KC09) (60kW) 7/2002
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 (KC00) (66kW) 9/1999 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V (70kW) 6/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) (70kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (KC0V) (59kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.9 dTi (KC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 55 1.9 (KC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) (47kW) 8/1997 - 6/2001
- RENAULT KANGOO (KC0/1_) Elect'road RE (22kW) 1/2002 - 12/2004
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) (43kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 (FC1A) (44kW) 7/1998 - 7/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) (55kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) (55kW) 8/1997 - 6/2008
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (45kW) 10/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC07, FC1R) (48kW) 12/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC08, FC09) (60kW) 4/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1E) (50kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1G) (62kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.5 dCi (FC1R) (42kW) 12/2002
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V (70kW) 10/2001 - 3/2018
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) (70kW) 10/2001
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.6 16V bivalent (60kW) 6/2005
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 D (FC0J) (48kW) 9/1999 - 6/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dCi 4x4 (FC0V) (62kW) 7/2003
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.9 dTi (FC0U) (59kW) 2/2000
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 55 1.9 (FC0D) (40kW) 8/1997
- RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) (47kW) 8/1997
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) (70kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) (55kW) 1/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.4 Eco (BA0T) (52kW) 1/1996 - 3/1999
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 16V (BA04, BA0B, BA11, BA1J, BA16, BA19, BA1K, BA1V,... (79kW) 3/1999 - 8/2002
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 e (BA0F, BA0S) (66kW) 1/1996 - 3/1999
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 i (BA0L) (55kW) 1/1996 - 3/1999
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D (69kW) 4/1996 - 2/2001
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 D Eco (BA0A, BA0U, BA0R) (47kW) 1/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 DCi (77kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dCi (BA05, BA1F) (75kW) 2/2001 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) (66kW) 1/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 dTi (BA08, BA0N) (72kW) 3/1997 - 2/2001
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.9 TDI (69kW) 9/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 (85kW) 5/1998 - 5/2001
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 16V (BA0H) (108kW) 7/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 2.0 i (BA0G) (84kW) 1/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) (70kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 16V (EA04, EA0B, EA11, EA1J) (79kW) 3/1999 - 7/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 1.6 e (EA0F) (66kW) 10/1996 - 3/1999
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 (EA0G) (84kW) 4/1997 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (102kW) 1/2002 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V (EA0H) (108kW) 10/1996 - 11/1999
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 16V IDE (EA03, EA0P, EA14) (103kW) 11/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) 2.0 i (EA0G) (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) (70kW) 3/1999 - 7/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) (79kW) 3/1999 - 7/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.6 e (DA0F) (66kW) 3/1996 - 3/1999
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 DCi (77kW) 3/1999 - 9/2000
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dCi (DA05, DA1F) (75kW) 2/2001 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 1.9 dTi (DA0N) (72kW) 3/1997 - 2/2001
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (102kW) 1/2002 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V (DA0H) (108kW) 3/1996 - 11/1999
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 16V IDE (DA03, DA0P, DA14) (103kW) 11/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (80kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) 2.0 i (DA0G) (84kW) 3/1996 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) (70kW) 3/1999 - 8/2003
- RENAULT MEGANE I Hatchback Van (SA0/1_) 1.9 (SA0U, SA0R, SA0A) (47kW) 8/1995 - 9/2000