Spínač riadenia VEMO V46-80-0057
- Kategória: Rucne-/pedalove ustrojenstvo
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V46-80-0057
- Interný kód:V46-80-0057
- Úžitkové čísla: 1095295
- V ponuke od:05.06.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):164
- Počet pólov:13
- DACIA82 01 168 008
- RENAULT82 01 168 008
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Spínač riadenia VALEO 251696 Nedostupné | VALEO |
- Alfa e-PartsAF02243
- ASAM AUTOMOTIVE99436
- CASCOCLS71419GS
- CSV electronic partsCCD3543
- FERRONTOP15630036
- FISPA430312
- FLAMARCCF030417RN
- GECOSCS7188
- LGK061079419OEM
- MAGNETI MARELLI000052023010
- METZGER AUTOTEILE0916537
- REAL50573914OE
- SANDOSLS71419.1
- SIDAT430312
- SIDAT430312A2
- STORM QUALITY PARTS87312
- VEMO46-80-0057
- WE PARTS461800342
- WILMINK GROUPWG1901696
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.2 TCe 115 (FEM0) (84kW) 12/2012 - 12/2015
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.5 dCi (FEAJ) (66kW) 12/2012 - 12/2021
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (FEJW, FEAH) (55kW) 12/2012 - 12/2021
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 (61kW) 12/2012 - 12/2015
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG (75kW) 4/2015 - 12/2021
- DACIA DOKKER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 LPG (61kW) 11/2013 - 12/2015
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.2 TCe (KEM0, KEAY) (85kW) 11/2012 - 12/2021
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.5 dCi (KEAJ, KEAH) (66kW) 11/2012 - 12/2021
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.5 dCi / Blue dCi 75 (KEAJ, KEAH, KEJW) (55kW) 11/2012 - 12/2021
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 (61kW) 11/2012 - 12/2015
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG (75kW) 4/2015 - 12/2021
- DACIA DOKKER velkorozmerova limuzina (KE_) 1.6 LPG (61kW) 11/2013 - 12/2015
- DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 (92kW) 10/2013 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.2 TCe 125 4x4 (92kW) 6/2015 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (80kW) 8/2013 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSAJ) (66kW) 10/2010 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi (HSMD, HSM3) (81kW) 8/2013 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (80kW) 8/2013 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V (77kW) 4/2010 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 (77kW) 6/2010 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 16V LPG (77kW) 4/2011 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 (84kW) 6/2015 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 4x4 (84kW) 6/2015 - 1/2018
- DACIA DUSTER (HS_) 1.6 SCe 115 LPG (84kW) 6/2015 - 1/2018
- DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi (80kW) 4/2013
- DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.5 dCi 4x4 (80kW) 4/2013
- DACIA DUSTER Skriňa/SUV 1.6 16V 4x4 (77kW) 4/2011
- DACIA LODGY (JS_) 1.2 TCe (JSAY, JSM0) (85kW) 3/2012
- DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (66kW) 3/2012
- DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (80kW) 6/2015
- DACIA LODGY (JS_) 1.5 dCi (JSMC, JSAF) (79kW) 1/2013
- DACIA LODGY (JS_) 1.6 (61kW) 3/2012
- DACIA LODGY (JS_) 1.6 LPG (61kW) 11/2013
- DACIA LODGY (JS_) 1.6 SCe 100 (JSAV) (75kW) 6/2015
- DACIA LOGAN II 1.2 (55kW) 10/2012
- DACIA LOGAN II 1.2 LPG (55kW) 10/2012
- DACIA LOGAN II 1.5 dCi (66kW) 10/2012
- DACIA LOGAN II 1.5 dCi / Blue dCi 75 (55kW) 10/2012
- DACIA LOGAN II TCe 90 (L8MA, L8M1, L8AC) (66kW) 10/2012
- DACIA LOGAN MCV II 1.0 SCe 75 (54kW) 12/2016
- DACIA LOGAN MCV II 1.2 (54kW) 5/2015
- DACIA LOGAN MCV II 1.2 (55kW) 2/2013
- DACIA LOGAN MCV II 1.2 LPG (55kW) 2/2013
- DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi (55kW) 2/2013
- DACIA LOGAN MCV II 1.5 dCi (66kW) 2/2013
- DACIA LOGAN MCV II TCe 90 (K8M1, K8MA, K8AC) (66kW) 2/2013
- DACIA LOGAN MCV II TCe 90 LPG (66kW) 9/2015
- DACIA SANDERO (BS_) 1.4 MPI LPG (53kW) 1/2009 - 12/2012
- DACIA SANDERO (BS_) 1.6 16V (77kW) 7/2011 - 12/2012
- DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (55kW) 10/2012
- DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 (54kW) 5/2015
- DACIA SANDERO II (B8_) 1.2 LPG (55kW) 10/2012
- DACIA SANDERO II (B8_) 1.5 dCi (66kW) 10/2012
- DACIA SANDERO II (B8_) 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 (B8JW, B8M4, B8AH, B8M7, B8M6) (55kW) 10/2012
- DACIA SANDERO II (B8_) TCe 90 (B8M1, B8MA, B8AC) (66kW) 10/2012