Stabilizátor podvozku Oyodo 60Z0507-OYO
- Kategória: Stabilizator/-prislusenstvo
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:60Z0507-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 10+
- Strana montáże:Zadna naprava
- Vonkajżí závit [mm]:10x1,25
- HYUNDAI55530-17000
- HYUNDAI5553017010
- KIA5553017000
- KIA5553017010
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora BLUE PRINT ADG08538 Nedostupné | BLUE PRINT |
Tyč/Vzpera stabilizátora JAPANPARTS SI-H13 Nedostupné | JAPANPARTS |
- JAPKO106H13
- Oyodo60Z0507-OYO
- SIDEM87360
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V (85kW) 3/1998 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (84kW) 12/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (77kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (79kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (100kW) 8/2001 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (102kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 GLS (105kW) 2/2003 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (121kW) 1/2001 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (123kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (105kW) 10/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 5/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V (65kW) 12/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (84kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i (66kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V (94kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V (65kW) 4/1997 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (84kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i (66kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V (94kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V (102kW) 11/1995 - 10/2000
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (60kW) 10/2001 - 8/2010
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (75kW) 12/2004 - 8/2010
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT (81kW) 8/2005 - 8/2010
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.6 (76kW) 6/2001 - 8/2010
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.8 (90kW) 6/2001 - 8/2010
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.5 CRDi (75kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 (77kW) 4/2004 - 12/2009
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 (105kW) 4/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I limuzina (LD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2004 - 5/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.5 CRDi (75kW) 7/2005 - 8/2006
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 (77kW) 7/2004 - 1/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 (105kW) 3/2004 - 5/2007
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2004 - 5/2006