Súprava na uloženie, volant TEDGUM TED26889
- Kategória: Opravná sada
- Výrobca:TEDGUM
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TED26889
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Strana montáże:Zadna naprava
- Typ riadenia:pre priecne rameno
- Potrebný počet kusov:1
- Hmotnosť [kg]:3,646
- Počet dielov [dielny]:18
- JEEP52124810AF
- JEEP52124 820AC
- JEEP52124811AF
- JEEP52124 821AC
- JEEP52124 830AD
- JEEP52124-840AB
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie riadenia FEBEST BZAB-008 Na externom sklade | FEBEST |
Ulożenie riadenia FEBEST BZAB-009 Na externom sklade | FEBEST |
Ulożenie riadenia FEBEST BZAB-011 Na externom sklade | FEBEST |
Ulożenie riadenia FEBEST BZAB-012 Na externom sklade | FEBEST |
Ulożenie riadenia FEBEST BZAB-010 Na externom sklade | FEBEST |
Ulożenie riadenia FEBI BILSTEIN 175081 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Ulożenie tela nápravy Metalcaucho 57962 Nedostupné | Metalcaucho |
Ulożenie tela nápravy Metalcaucho 58006 Nedostupné | Metalcaucho |
Ulożenie riadenia NTY ZTT-ME-000H Nedostupné | NTY |
Ulożenie riadenia NTY ZTT-ME-000E Nedostupné | NTY |
- CAUTEX759422
- CAUTEX759456
- DYS37-25414
- DYS37-25415
- FARE SA26959
- FARE SA26983
- MI.R.A.37/6480
- MI.R.A.37/6486
- OPTIMALF9-0006
- OPTIMALF9-0001
- RODRUNNERBC-SB1092
- RODRUNNERBC-SB1093
- RODRUNNERBC-SB866
- STCT457962
- STCT458006
- STELLOX87-03108-SX
- SWAG33 10 2689
- TALOSA57-10765
- TALOSA57-10766
- TEKNOROTSB-1092
- TEKNOROTSB-1093
- TEKNOROTSB 866
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD (179kW) 9/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 (184kW) 7/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 (160kW) 1/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 (140kW) 2/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4 (177kW) 2/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 TD V6 4x4 (179kW) 4/2014
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 V6 4x4 (175kW) 9/2014
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 (209kW) 11/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 (210kW) 11/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 (207kW) 11/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 FlexFuel 4x4 (210kW) 11/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT (213kW) 10/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 VVT 4x4 (213kW) 4/2016
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 4x4 (269kW) 1/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 4x4 (268kW) 1/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 (259kW) 11/2010
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 (265kW) 5/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.2 4x4 (527kW) 7/2018
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.2 i V8 4x4 (522kW) 9/2017
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 (351kW) 1/2014
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 (350kW) 9/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 (347kW) 6/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 (354kW) 12/2014
- JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 6.4 SRT8 4x4 (344kW) 3/2011
- JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 3.0 CRD (140kW) 1/2017
- JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 3.0 CRD (184kW) 7/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 5.7 HEMI 4x4 (259kW) 7/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 6.4 SRT8 4x4 (344kW) 7/2013
- JEEP GRAND CHEROKEE VAN (WK2) V6 VVT (210kW) 7/2013