Súprava snímačov, parkovací asistent VEMO V22-72-40101
- Kategória: Parkovací senzor
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V22-72-40101
- Interný kód:V22-72-40101
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:zadny
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s konektorom
- Tvar:priamo
- Povrch:so zakladnym naterom
- Farba:cierny
- Farba veka:biela
- chemická vlastnosż:lakovatelne
- Počet pólov:3
- Typ snímača:ultrazvukovy snimac
- Pocet senzorov:4
- CITROËN6590.H1 kit2
- CITROËN96 529 651 77
- CITROËN6590.H1
- CITROËN6590.H1 kit
- CITROËN96 529 651 77 kit
- CITROËN96 538 490 80
- CITROËN96 532 115 77 kit
- CITROËN/PEUGEOT9653849080
- CITROËN/PEUGEOT9652965177
- CITROËN/PEUGEOT6590.H1 kit
- CITROËN/PEUGEOT9652965177 kit
- CITROËN/PEUGEOT9653211577 kit
- CITROËN/PEUGEOT6590.H1
- PEUGEOT6590.H1
- PEUGEOT6590.H1 kit
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Snímač pakovacieho systému at autoteile germany at10034 Na externom sklade | at autoteile germany |
Snímač pakovacieho systému MEYLE 11-14 895 0002 Na externom sklade | MEYLE |
Snímač pakovacieho systému TOPRAN 723 624 Na externom sklade | TOPRAN |
Snímač pakovacieho systému MAGNETI MARELLI 021016071010 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Snímač pakovacieho systému MEAT & DORIA 94566 Nedostupné | MEAT & DORIA |
- AIC55844
- ERA566045
- METZGER AUTOTEILE0901131
- VEMO22-72-40101
- CITROËN C4 I (LC_) 1.4 16V (65kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex (80kW) 9/2007 - 7/2008
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi (66kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 HDi (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 140 (103kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 THP 150 (110kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 VTi 120 (88kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (105kW) 9/2006 - 7/2009
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 7/2008
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi (103kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi (100kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi (81kW) 4/2007 - 7/2008
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.4 16V (65kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 16V (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 HDi (66kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 HDi (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 THP 150 (110kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 VTi 120 (88kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 12/2010
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 HDi (100kW) 11/2004 - 12/2010
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 HDi (103kW) 7/2008 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 VTR (103kW) 10/2006 - 12/2007
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (53kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW) 4/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (55kW) 8/2008 - 12/2015
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (72kW) 10/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW) 2/2006 - 12/2015
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 (81kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC (128kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (115kW) 10/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW) 8/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW) 2/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (115kW) 10/2009 - 12/2013
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW) 2/2007 - 1/2015
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW) 8/2009 - 10/2013
- PEUGEOT 207 limuzina 1.4 (54kW) 12/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 limuzina 1.4 Flex (60kW) 11/2008 - 12/2014
- PEUGEOT 207 limuzina 1.6 Bioflex (83kW) 1/2008 - 12/2013