Skip links

Svetoví jazdci na Rely Dakar 2020 jazdia s olejom Putoline

Svetoví jazdci na Rely Dakar 2020 jazdia s olejom Putoline

V nedeľu odštartoval v saudskoarabskom Džidde 42. ročník off-roadových pretekov Rely Dakar. Jazdci z celého sveta si tu počas dvanástich dní zmerajú silu a vytrvalosť v náročných púštnych podmienkach a tím z Putoline Oil pri tom nemohol chýbať.

Putoline dodáva svoj olej viacerým jazdcom, ktorí sa pokúsia zabojovať o víťazné umiestnenie. Je to holandská pretekárka Mirjam Pol, ktorá je víťazkou Dakaru 2009 a jazdí na motorke Husqvarna FR 450. Tej Putoline dodáva olej už tretí rok po sebe.

„Putoline olej ponúka kompletný produktový rad vysokej kvality. Vďaka ich neustálemu výskumu a inovatívnej politike sa nemusím obávať mazania svojej motorky a som rada, že sa môžem opäť pochváliť podporou Putoline,“ zdôvodnila svoj výber dodávateľa olejov Mirjam Pol.

S rovnakým olejom bude jazdiť aj tím Bas Dakar KTM Racing Team, ktorý tvorí 9 jazdcov na motorkách značky KTM.

„Vďaka skvelému umiestneniu a výsledkom v roku 2019, je Bas Dakar KTM Racing Team šťastný, že sa môže spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu produktov Putoline Oil,“ povedal Bart van der Velder, manažér tímu. „Počas minulého roka sme v Dakare prvýkrát využili ergonomické a šikovné balenie Bag-in-Box. Jeho ľahkosť používania a kompaktné rozmery sú pre nás na Dakare veľmi cenné.“

Bas Dakar KTM Racing Team, ako aj Mirjam Pol, jazdia s olejmi Putoline založenými na technológii N-TECH, ktoré už v minulosti ukázali svoju účinnosť a spoľahlivosť v súťažiach. Tieto oleje nájdete aj v ponuke AUTOTECHNY.

Putoline oleje

Return to top of page