Teplotný spínač ventilátora chladenia VEMO V20-99-1251
- Kategória: Spinac/Snimac
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V20-99-1251
- Interný kód:V20-99-1251
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):50
- Rozmer závitu:M14x1,5
- Farebné značenie:cervena
- Počet pólov:2
- Bod spínania do [°C]:97
- Bod spínania [°C]:102
- BMW61 31 1 364 273
- BMW1 642 273
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Teplotný spínač ventilátora chladenia FAE 36020 Nedostupné | FAE |
Teplotný spínač ventilátora chladenia MAHLE TSW 25D Nedostupné | MAHLE |
- AIRTEX1S4409
- BECK/ARNLEY201-1312
- BEHR8.160.11
- BEHR8.160.11.329
- BUGIADBTS65002
- FACET7.5063
- HAVAM1.850.063
- HAVAM1.850.063
- HERTH+BUSS ELPARTS70511082
- INTERMOTOR50040
- LUCASSNB784
- MTE-THOMSON800102
- PEX3.70.060
- QUINTON HAZELLXEFS42
- SWAG20 90 1122
- TRISCAN8625 59103
- VALEO820205
- VEMO20-99-1251
- BMW 3 (E21) 320/6 (90kW) 8/1977 - 10/1982
- BMW 3 (E21) 323 i (105kW) 1/1978 - 10/1982
- BMW 3 (E30) 316 (66kW) 9/1983 - 6/1988
- BMW 3 (E30) 316 (Ecotronic) (66kW) 9/1983 - 6/1988
- BMW 3 (E30) 316 i (75kW) 8/1987 - 8/1988
- BMW 3 (E30) 318 i (75kW) 12/1984 - 8/1988
- BMW 3 (E30) 318 i (77kW) 9/1982 - 8/1987
- BMW 3 (E30) 320 i (95kW) 10/1986 - 4/1991
- BMW 3 (E30) 320 i (92kW) 9/1982 - 12/1991
- BMW 3 (E30) 324 d (63kW) 9/1985 - 12/1990
- BMW 3 (E30) 324 td (85kW) 9/1987 - 8/1991
- BMW 3 (E30) 325 e 2.7 (90kW) 10/1983 - 12/1988
- BMW 3 (E30) 325 e 2.7 (95kW) 1/1985 - 8/1987
- BMW 3 (E30) 325 i (125kW) 12/1986 - 6/1991
- BMW 3 (E30) 325 i (126kW) 9/1983 - 11/1989
- BMW 3 (E30) 325 i X (126kW) 3/1986 - 12/1987
- BMW 3 (E30) 325 i X (125kW) 9/1986 - 8/1991
- BMW 3 Kabriolet (E30) 325 i (125kW) 8/1987 - 11/1993
- BMW 3 Kabriolet (E30) 325 i (126kW) 12/1985 - 12/1987
- BMW 5 (E28) 520 i (92kW) 6/1981 - 12/1987
- BMW 5 (E28) 520 i (95kW) 8/1985 - 12/1987
- BMW 5 (E28) 524 d (63kW) 3/1986 - 12/1987
- BMW 5 (E28) 524 td (85kW) 9/1983 - 12/1987
- BMW 6 (E24) 628 CSi (135kW) 9/1979 - 8/1987
- BMW 6 (E24) 630 CS (136kW) 4/1976 - 8/1979
- BMW 6 (E24) 633 CSi (145kW) 9/1978 - 8/1984
- BMW 6 (E24) 635 CSi (136kW) 12/1984 - 12/1986
- BMW 6 (E24) 635 CSi (160kW) 6/1978 - 4/1982
- BMW 6 (E24) M 635 CSi (210kW) 4/1984 - 12/1988
- BMW 7 (E23) 725 i (110kW) 7/1977 - 6/1986
- BMW 7 (E23) 728 (125kW) 5/1977 - 8/1979
- BMW 7 (E23) 728 i (135kW) 9/1977 - 8/1986
- BMW 7 (E23) 730 (135kW) 5/1977 - 8/1979
- BMW 7 (E23) 732 i (145kW) 9/1979 - 8/1986
- BMW 7 (E23) 733 i (145kW) 5/1977 - 8/1986
- BMW 7 (E23) 735 i (160kW) 9/1982 - 9/1986
- BMW 7 (E23) 735 i (160kW) 9/1979 - 9/1982
- BMW 7 (E23) 735 i (136kW) 5/1984 - 9/1986
- BMW 7 (E23) 745 i (185kW) 5/1983 - 8/1986
- BMW 7 (E23) 745 i (185kW) 4/1980 - 4/1983
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.0 (60kW) 8/1974 - 7/1976
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.0 (76kW) 8/1984 - 7/1985
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.0 (82kW) 1/1990 - 12/1993
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.0 (66kW) 8/1976 - 7/1979
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.0 (89kW) 9/1984 - 12/1993
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 (71kW) 8/1974 - 7/1975
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 (74kW) 8/1975 - 7/1980
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.1 (90kW) 8/1974 - 9/1983
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 (98kW) 8/1984 - 12/1989
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 (96kW) 8/1983 - 7/1985
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 (103kW) 8/1978 - 12/1982
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i Cat (85kW) 8/1986 - 7/1993
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel (58kW) 8/1987 - 8/1993
- VOLVO 240 (P242, P244) 2.4 Diesel (60kW) 8/1978 - 7/1985
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.0 (82kW) 9/1988 - 12/1993
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.0 (66kW) 8/1976 - 1/1982
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.0 (71kW) 8/1980 - 12/1984
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.0 (86kW) 8/1983 - 7/1993
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.1 Turbo (114kW) 8/1980 - 7/1985
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 (100kW) 8/1980 - 12/1984
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 (98kW) 8/1984 - 12/1988
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.3 i Cat (85kW) 8/1986 - 7/1993
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel (60kW) 4/1979 - 8/1993
- VOLVO 240 Kombi (P245) 2.4 Diesel (58kW) 8/1988 - 8/1993
- VOLVO 260 (P262, P264) 2.7 (103kW) 8/1974 - 7/1980
- VOLVO 260 (P262, P264) 2.7 (92kW) 8/1976 - 7/1982
- VOLVO 260 (P262, P264) 2.8 (95kW) 8/1980 - 7/1982
- VOLVO 260 (P262, P264) 2.8 (114kW) 8/1980 - 7/1982
- VOLVO 260 Kombi (P265) 2.7 (103kW) 7/1975 - 7/1982
- VOLVO 260 Kombi (P265) 2.8 (114kW) 8/1980 - 7/1982
- VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (134kW) 8/1984 - 10/1988
- VOLVO 760 (704, 764) 2.3 Turbo (115kW) 9/1987 - 8/1990
- VOLVO 760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (85kW) 8/1987 - 7/1992
- VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (80kW) 4/1987 - 7/1992
- VOLVO 760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (82kW) 8/1982 - 7/1987
- VOLVO 760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765) (85kW) 8/1987 - 7/1992