Teplotný spínač ventilátora chladenia VEMO V42-99-0008
- Kategória: Spinac/Snimac
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V42-99-0008
- Interný kód:V42-99-0008
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Váha (gr):63
- Rozmer závitu:M 22 x 1,5
- Rozmer kľúča:29
- Počet prípojok:2
- Funkčnosż prepínača:uzaver
- Bod spínania do [°C]:67
- Bod spínania [°C]:67, 82
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Teplotný spínač ventilátora chladenia FAE 37350 Na externom sklade | FAE |
Teplotný spínač ventilátora chladenia HELLA 6ZT 007 800-011 Nedostupné | HELLA |
Teplotný spínač ventilátora chladenia MAHLE TSW 59 Nedostupné | MAHLE |
Teplotný spínač ventilátora chladenia MEAT & DORIA 82711 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Teplotný spínač ventilátora chladenia VALEO 819758 Nedostupné | VALEO |
- ERA330266
- FACET7.5004
- HAKO90432360
- HOFFER7472711
- LUCASSNB714
- LUCAS ELECTRICALSNB714
- MAGNETI MARELLI116580729913
- QUINTON HAZELLXEFS2
- SIDAT82.645
- SIDAT82645
- TRISCAN8625 14082
- VEMO42-99-0008
- PEUGEOT 204 1.1 (40kW) 7/1969 - 7/1977
- PEUGEOT 204 1.1 (43kW) 9/1975 - 7/1977
- PEUGEOT 204 1.1 (39kW) 10/1965 - 7/1969
- PEUGEOT 204 Break 1.1 Grand Luxe (40kW) 5/1969 - 10/1977
- PEUGEOT 204 Break 1.2 D (29kW) 5/1968 - 5/1973
- PEUGEOT 204 Break 1.3 D (33kW) 1/1973 - 10/1977
- PEUGEOT 204 Kabriolet 1.1 (40kW) 5/1969 - 10/1970
- PEUGEOT 204 Kabriolet 1.1 (39kW) 1/1967 - 5/1969
- PEUGEOT 204 Kupé 1.1 (40kW) 5/1969 - 5/1970
- PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 (M02) (55kW) 8/1972 - 9/1975
- PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GL (M01) (48kW) 9/1972 - 10/1979
- PEUGEOT 304 (_04M_) 1.3 GT (A01) (48kW) 10/1969 - 9/1975
- PEUGEOT 304 (_04M_) 1.4 D (M20) (33kW) 10/1976 - 10/1979
- PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.1 (D11) (43kW) 10/1976 - 10/1980
- PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.3 (D01) (48kW) 9/1970 - 10/1980
- PEUGEOT 304 Break (_04D_) 1.4 D (33kW) 10/1976 - 10/1979
- PEUGEOT 304 Kabriolet (_04B_) 1.3 (B01) (48kW) 3/1970 - 9/1973
- PEUGEOT 304 Kabriolet (_04B_) 1.3 (B02) (55kW) 9/1972 - 7/1976
- PEUGEOT 304 Kupé (_04C_) 1.3 (CO1) (48kW) 3/1970 - 9/1973
- PEUGEOT 304 Kupé (_04C_) 1.3 (CO2) (55kW) 3/1972 - 4/1975
- PEUGEOT 404 1.6 (48kW) 4/1963 - 12/1971
- PEUGEOT 404 1.6 (54kW) 11/1967 - 12/1971
- PEUGEOT 404 1.6 GT (50kW) 7/1971 - 12/1971
- PEUGEOT 404 Kabriolet 1.6 (59kW) 4/1963 - 12/1968
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (A01, A03) (60kW) 7/1968 - 2/1971
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 (M03) (58kW) 1/1971 - 6/1983
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.8 Injection (A02) (71kW) 7/1968 - 2/1971
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 1.9 D (M20) (40kW) 3/1973 - 7/1986
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 (A11, A13, MY1, MY3) (71kW) 3/1971 - 6/1986
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.0 TI (A12, A14) (78kW) 1/1971 - 6/1983
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.1 D (A20, M20) (48kW) 2/1971 - 7/1986
- PEUGEOT 504 (A_, M_) 2.3 D (A40, A45) (51kW) 7/1975 - 12/1983
- PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 1.8 (F01, E01) (54kW) 4/1971 - 7/1986
- PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.0 (D11, F11) (68kW) 4/1971 - 7/1986
- PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.1 D (E20, F20) (48kW) 4/1971 - 7/1986
- PEUGEOT 504 Break (D_, F_) 2.3 D (D40, F40) (51kW) 7/1975 - 7/1986
- PEUGEOT 504 Kabriolet 2.0 (78kW) 8/1982 - 8/1984
- PEUGEOT 504 Kabriolet 2.0 (75kW) 10/1974 - 8/1982
- PEUGEOT 504 Kupé 2.0 (78kW) 8/1982 - 8/1984
- PEUGEOT 504 Kupé 2.0 (75kW) 10/1974 - 8/1982
- PEUGEOT 504 Kupé 2.7 (106kW) 10/1977 - 8/1984
- PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 1.6 (46kW) 1/1980 - 6/1987
- PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 1.8 (53kW) 7/1987 - 12/1989
- PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 1.9 D (40kW) 1/1980 - 12/1989
- PEUGEOT 504 Pick-up (E_) 2.3 D (51kW) 1/1980 - 12/1989
- PEUGEOT 505 (551A) 2.3 Turbo Diesel (59kW) 9/1980 - 6/1986
- PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel (55kW) 6/1981 - 12/1993
- PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Diesel (51kW) 10/1981 - 11/1990
- PEUGEOT 505 (551A) 2.5 Turbo Diesel (70kW) 10/1983 - 12/1990
- PEUGEOT 505 Break (551D) 2.3 Diesel (59kW) 4/1982 - 6/1986
- PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel (51kW) 1/1986 - 12/1993
- PEUGEOT 505 Break (551D) 2.5 Diesel (55kW) 8/1983 - 12/1993
- PEUGEOT J7 Autobus 1.6 (44kW) 7/1970 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Autobus 1.8 (48kW) 7/1970 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Autobus 2.3 D (49kW) 7/1977 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Korba/Podvozok 1.6 (44kW) 7/1970 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Korba/Podvozok 1.8 (48kW) 7/1970 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Korba/Podvozok 2.1 D (42kW) 8/1968 - 7/1977
- PEUGEOT J7 Korba/Podvozok 2.3 D (49kW) 7/1977 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Skrinka 1.6 (44kW) 8/1968 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Skrinka 1.8 (48kW) 7/1970 - 3/1980
- PEUGEOT J7 Skrinka 1.9 D (40kW) 8/1968 - 7/1978
- PEUGEOT J7 Skrinka 2.1 D (42kW) 8/1968 - 7/1977
- PEUGEOT J7 Skrinka 2.3 D (49kW) 7/1977 - 3/1980
- PEUGEOT J9 Autobus 2.0 (57kW) 3/1980 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Autobus 2.3 D (49kW) 3/1980 - 7/1982
- PEUGEOT J9 Autobus 2.5 D (53kW) 8/1982 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Korba/Podvozok 2.0 (57kW) 3/1980 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Korba/Podvozok 2.3 D (49kW) 3/1980 - 7/1982
- PEUGEOT J9 Korba/Podvozok 2.5 D (53kW) 7/1982 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Skrinka 1.6 (44kW) 3/1980 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Skrinka 2.0 (57kW) 3/1980 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Skrinka 2.1 D (41kW) 3/1980 - 6/1987
- PEUGEOT J9 Skrinka 2.3 D (49kW) 3/1980 - 7/1982
- PEUGEOT J9 Skrinka 2.5 D (53kW) 7/1982 - 6/1987