Termostat chladenia CALORSTAT by Vernet TH1290.85J
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH1290.85J
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesnenim
- Priemer 1 [mm]:53,9
- Výżka 1 [mm]:22,6
- Otváracia teplota [°C]:85
- HYUNDAI255002A000
- HYUNDAI255002A050
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Termostat chladenia FACET 7.8803 Na externom sklade | FACET |
Termostat chladenia MAHLE TX 166 85D Na externom sklade | MAHLE |
Termostat chladenia NRF 725183 Na externom sklade | NRF |
Termostat chladenia DAYCO DT1223V Nedostupné | DAYCO |
Termostat chladenia EPS 1.880.801S Nedostupné | EPS |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Termostat chladenia EPS 1.880.803 Nedostupné | EPS |
Termostat chladenia GATES TH45385G1 Nedostupné | GATES |
- HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS (81kW) 11/2005 - 11/2010
- HYUNDAI ACCENT III limuzina (MC) 1.5 CRDi GLS (81kW) 11/2005 - 11/2010
- HYUNDAI ELANTRA IV limuzina (HD) 1.6 CRDi (85kW) 11/2005 - 12/2011
- HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi (65kW) 8/2005 - 6/2009
- HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS (81kW) 8/2005 - 6/2009
- HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 CRDi (55kW) 1/2008 - 12/2011
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi (55kW) 9/2008 - 12/2012
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi (66kW) 8/2008 - 12/2015
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi (85kW) 9/2008 - 12/2012
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi (94kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (85kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (94kW) 1/2010 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi (66kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (FD) 1.6 CRDi VGT (81kW) 10/2007 - 11/2011
- HYUNDAI i30 (GD) 1.4 CRDi (66kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (81kW) 12/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (100kW) 11/2011 - 12/2016
- HYUNDAI i30 (GD) 1.6 CRDi (94kW) 12/2011 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (85kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (94kW) 1/2010 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi (66kW) 2/2008 - 6/2012
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.4 CRDi (66kW) 6/2012 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (94kW) 6/2012 - 12/2015
- HYUNDAI i30 Kombi (GD) 1.6 CRDi (81kW) 6/2012
- HYUNDAI i30 Kupé 1.4 CRDi (66kW) 5/2013 - 5/2017
- HYUNDAI i30 Kupé 1.6 CRDi (94kW) 5/2013
- HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi (57kW) 6/2011 - 7/2019
- HYUNDAI ix20 (JC) 1.4 CRDi (66kW) 11/2010 - 7/2019
- HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI (94kW) 6/2011 - 7/2019
- HYUNDAI ix20 (JC) 1.6 CRDI (85kW) 6/2011 - 7/2019
- HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 1.7 CRDi (85kW) 11/2010 - 12/2015
- HYUNDAI ix35 Van CRDi (85kW) 9/2010 - 12/2015
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (75kW) 12/2004 - 8/2010
- HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT (81kW) 8/2005 - 8/2010
- KIA CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 5/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 128 (94kW) 10/2010 - 12/2012
- KIA CEE'D sikma zadna cast (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 12/2006 - 12/2012
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 9/2012 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 9/2012 - 7/2015
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CEE'D SW (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 9/2007 - 12/2012
- KIA CERATO I limuzina (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 12/2009
- KIA CERATO I sikma zadna cast (LD) 1.6 CRDi (85kW) 6/2005 - 6/2008
- KIA PICANTO I (SA) 1.1 CRDi (55kW) 10/2005 - 4/2011
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 115 (85kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (ED) 1.6 CRDi 90 (66kW) 2/2008 - 9/2012
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.4 CRDi 90 (66kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 110 (81kW) 3/2013 - 7/2018
- KIA PRO CEE'D (JD) 1.6 CRDi 128 (94kW) 3/2013 - 7/2015
- KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi (81kW) 3/2005 - 12/2011
- KIA RIO II (JB) 1.5 CRDi (65kW) 6/2008 - 12/2011
- KIA RIO II limuzina (JB) 1.5 CRDi (81kW) 3/2005 - 12/2011
- KIA RIO II limuzina (JB) 1.5 CRDi (65kW) 6/2008 - 12/2011
- KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 115 (85kW) 2/2009 - 12/2014
- KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 128 (94kW) 2/2009 - 12/2014
- KIA SPORTAGE III (SL) 1.7 CRDi (85kW) 12/2010 - 12/2015
- KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 (57kW) 2/2010 - 3/2019
- KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 75 (55kW) 2/2010 - 3/2019
- KIA VENGA (YN) 1.4 CRDi 90 (66kW) 2/2010 - 3/2019
- KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 115 (85kW) 2/2010 - 3/2019
- KIA VENGA (YN) 1.6 CRDi 128 (94kW) 2/2010 - 3/2019