Termostat chladenia CALORSTAT by Vernet TH7050.82J
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH7050.82J
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesnenim
- Priemer 1 [mm]:51,9
- Výżka 1 [mm]:19
- Otváracia teplota [°C]:82
- HYUNDAI2550011200
- HYUNDAI2550024000
- KIA0K20115171
- KIA0K2A115171
- KIAKHE4115171
- KIAMHE4115171
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Termostat chladenia NRF 725054 Na externom sklade | NRF |
Termostat chladenia EPS 1.880.340S Nedostupné | EPS |
- HYUNDAI GRACE Skrinka 2.4 (90kW) 7/1993 - 7/1997
- HYUNDAI GRACE Skrinka 2.4 (84kW) 10/1997 - 12/2004
- HYUNDAI H-1 / STAREX Autobus (A1) 2.4 (82kW) 6/1997 - 4/2004
- HYUNDAI H-1 / STAREX Autobus (A1) 2.4 4WD (82kW) 2/1998 - 4/2004
- HYUNDAI H-1 Skrinka (A1) 2.4 (82kW) 3/2000 - 4/2004
- HYUNDAI H100 Autobus (P) 2.4 (84kW) 1/1997 - 3/2000
- HYUNDAI H100 Autobus (P) 2.4 (90kW) 7/1993 - 3/2000
- HYUNDAI H100 Korba/Podvozok 2.4 (84kW) 5/1996 - 12/1997
- HYUNDAI H100 Skrinka 2.4 (82kW) 10/1997 - 12/2004
- HYUNDAI H100 Skrinka 2.4 (84kW) 8/1997 - 10/2003
- HYUNDAI H100 Skrinka 2.4 TD (90kW) 7/1993 - 7/1997
- HYUNDAI PONY 1.2 (40kW) 6/1974 - 12/1982
- HYUNDAI PONY 1.4 (50kW) 8/1977 - 12/1985
- HYUNDAI PONY (X-1) 1.3 (50kW) 10/1985 - 9/1989
- HYUNDAI PONY (X-1) 1.5 (X-1) (53kW) 10/1985 - 9/1989
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.3 (43kW) 10/1989 - 1/1995
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.3 (49kW) 10/1989 - 1/1995
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.3 (51kW) 12/1989 - 7/1991
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 (53kW) 10/1989 - 1/1995
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i (61kW) 10/1989 - 1/1995
- HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i (62kW) 10/1989 - 1/1995
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.3 (48kW) 12/1992 - 9/1994
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.3 (51kW) 9/1989 - 8/1994
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.3 (49kW) 1/1990 - 1/1995
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 (53kW) 1/1990 - 1/1995
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i (62kW) 1/1990 - 1/1995
- HYUNDAI PONY / EXCEL limuzina (X-2) 1.5 i (61kW) 1/1990 - 1/1995
- HYUNDAI PONY limuzina (X-1) 1.3 (50kW) 10/1985 - 9/1989
- HYUNDAI PONY limuzina (X-1) 1.5 (51kW) 10/1985 - 9/1989
- HYUNDAI PONY limuzina (X-1) 1.5 (53kW) 10/1985 - 9/1989
- HYUNDAI PONY Wagon 1.2 (40kW) 2/1978 - 6/1986
- HYUNDAI PONY Wagon 1.4 (50kW) 2/1978 - 6/1986
- HYUNDAI PORTER Autobus 2.4 (82kW) 3/1996 - 4/2004
- HYUNDAI PORTER Korba/Podvozok 2.4 (82kW) 3/1996 - 4/2004
- HYUNDAI PORTER Skrinka 2.4 (82kW) 3/1996 - 4/2004
- HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS (57kW) 3/1990 - 12/1992
- HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i (62kW) 2/1990 - 5/1996
- HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 1.4 (50kW) 10/1983 - 8/1986
- HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 1.6 (56kW) 10/1983 - 12/1991
- HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 2.0 GSL (61kW) 9/1986 - 12/1989
- HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 2.0 GSL (66kW) 5/1984 - 8/1986
- HYUNDAI STELLAR (F31_, SF2_) 2.0 GSL (74kW) 9/1986 - 12/1989
- KIA AVELLA (KBA1) 1.3 (55kW) 11/1995 - 12/2001
- KIA AVELLA (KBA1) 1.5 (55kW) 2/1997 - 12/2001
- KIA AVELLA sikma zadna cast (KBA1) 1.3 (55kW) 11/1995 - 12/2001
- KIA AVELLA sikma zadna cast (KBA1) 1.5 (55kW) 2/1997 - 12/2001
- KIA CLARUS (K9A) 1.8 i 16V (85kW) 7/1996 - 8/2001
- KIA CLARUS Kombi (GC) 1.8 i 16V (85kW) 5/1998 - 10/2000
- KIA PRIDE (DA) 1.1 i (38kW) 1/1991 - 10/2000
- KIA PRIDE (DA) 1.3 (44kW) 1/1990 - 10/2000
- KIA PRIDE (DA) 1.3 (53kW) 1/1990 - 9/2001
- KIA PRIDE (DA) 1.3 (54kW) 5/1994 - 5/1997
- KIA PRIDE (DA) 1.3 (47kW) 10/1996 - 5/2001
- KIA PRIDE (DA) 1.3 i (51kW) 1/1990 - 5/1997
- KIA PRIDE Kombi 1.3 (47kW) 8/1999 - 5/2001
- KIA PRIDE limuzina 1.3 (47kW) 10/1996 - 5/2001
- KIA PRIDE Van (DA) 1.3 (44kW) 4/1992 - 10/1996
- KIA PRIDE Van (DA) 1.3 (47kW) 10/1996 - 6/1999
- KIA ROADSTER (DB63) 1.8 (100kW) 8/1999
- KIA SEPHIA (FA) 1.5 i (59kW) 2/1996 - 10/1997
- KIA SEPHIA (FA) 1.6 i (59kW) 1/1995 - 10/1997
- KIA SEPHIA (FA) 1.8 i 16V (82kW) 1/1995 - 10/1997
- KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.5 i (59kW) 2/1996 - 10/1997
- KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.5 i (65kW) 1/1992 - 10/1994
- KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.6 i (59kW) 9/1993 - 10/1997
- KIA SEPHIA limuzina (FA) 1.8 i 16V (82kW) 1/1995 - 10/1997
- KIA SHUMA I (FB) 1.5 i 16V (AFB242) (65kW) 10/1997 - 3/2001
- KIA SHUMA I (FB) 1.8 i 16V (81kW) 10/1997 - 3/2001
- KIA SHUMA II (FB) 1.8 (84kW) 4/2003 - 8/2004
- KIA SHUMA limuzina (FB) 1.5 (59kW) 3/1996 - 12/1998
- KIA SHUMA limuzina (FB) 1.5 i 16V (AFB222) (65kW) 10/1997 - 10/2001