Termostat chladenia CALORSTAT by Vernet TH7184.88J
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:CALORSTAT by Vernet
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH7184.88J
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:s tesnenim
- Priemer 1 [mm]:52
- Výżka 1 [mm]:26
- Otváracia teplota [°C]:88
- FIAT71750802
- LANCIA71750802
- SUZUKI1767066D01
- SUZUKI1767066D01000
- SUZUKI1767066M00
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Termostat chladenia DAYCO DT1246V Na externom sklade | DAYCO |
Termostat chladenia GATES TH47188G1 Na externom sklade | GATES |
- FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 (88kW) 6/2006 - 10/2014
- SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ416) (73kW) 2/2000 - 9/2002
- SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ416) (69kW) 3/1998 - 7/2003
- SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 1.6 4x4 (SQ416) (71kW) 9/2003 - 9/2005
- SUZUKI GRAND VITARA I otvorene terenne vozidlo (GT) 1.6 4x4 (SQ416) (69kW) 3/1998 - 7/2003
- SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S) (100kW) 1/2012 - 4/2017
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 (RW 415) (73kW) 6/2006 - 7/2010
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW415, YA11S) (82kW) 7/2010
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT 4x4 (RW 415) (82kW) 7/2010
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVTi (YA11S) (81kW) 7/2007 - 12/2015
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 LPG (79kW) 6/2006 - 12/2012
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (82kW) 11/2010 - 12/2015
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW416, YA21S) (88kW) 7/2009
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT (RW416, YA21S) (79kW) 6/2006
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) (88kW) 7/2009
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) (82kW) 7/2009
- SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) (79kW) 6/2006
- SUZUKI SX4 limuzina (GY, RW) 1.6 (RW416) (88kW) 10/2007
- SUZUKI SX4 limuzina (GY, RW) 1.6 (RW416) (79kW) 10/2007
- SUZUKI SX4 limuzina (GY, RW) 1.6 AWD (RW 416) (79kW) 10/2007 - 12/2011
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 (AKK 416) (88kW) 8/2013 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 (AKK 416) (87kW) 1/2014 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 (AKK416, YA22S) (86kW) 12/2013 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 (AKK416) (85kW) 12/2013 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 AllGrip (AKK 416) (88kW) 8/2013 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 AllGrip (AKK416, YB22S) (86kW) 12/2013 - 6/2022
- SUZUKI SX4 S-CROSS (JY) 1.6 AllGrip (AKK416) (85kW) 12/2013 - 6/2022
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 (85kW) 2/2015
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 (APK 416) (88kW) 2/2015
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 (APK416, YD21S) (86kW) 5/2015
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 AllGrip (APK 416) (88kW) 2/2015
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 AllGrip (APK416, YE21S) (86kW) 5/2015
- SUZUKI VITARA (LY) 1.6 VVT AllGrip (93kW) 8/2016