Termostat chladenia NTY CTM-CT-016
- Kategória: Termostat/Tesnenie
- Výrobca:NTY
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CTM-CT-016
- V ponuke od:27.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:bez tesnenia
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:so snimacom
- Otváracia teplota [°C]:105
- CITROËN/PEUGEOT1338.E4
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (105kW) 9/2006 - 7/2009
- CITROËN C4 I limuzina 2.0 16V (103kW) 7/2006 - 7/2011
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 VTR (103kW) 10/2006 - 12/2007
- CITROËN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) (85kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) (100kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V HPi (DCRLZB) (103kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) (85kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) (100kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 16V HPi (DERLZB) (103kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 II (RC_) 1.8 16V (RC6FZB) (85kW) 9/2004 - 8/2005
- CITROËN C5 II Break (RE_) 1.8 16V (RE6FZB) (85kW) 9/2004 - 8/2005
- CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW) 2/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 (88kW) 2/2004 - 10/2004
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW) 1/2003 - 6/2012
- PEUGEOT 206 CC (2D) 2.0 S16 (100kW) 9/2000 - 12/2007
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 2.0 RC (130kW) 7/2003 - 12/2007
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 2.0 S16 (100kW) 6/1999 - 12/2007
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 2.0 S16 (99kW) 4/1999 - 10/2000
- PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 16V (100kW) 7/2002 - 2/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 (105kW) 8/2008 - 12/2011
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW) 8/2000 - 6/2005
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW) 6/2005 - 11/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (130kW) 6/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW) 10/2003 - 6/2005
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW) 10/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 Bioflex (103kW) 1/2008 - 12/2011
- PEUGEOT 406 (8B) 1.8 16V (85kW) 10/2000 - 5/2004
- PEUGEOT 406 (8B) 1.8 BiFuel (85kW) 9/2000 - 5/2004
- PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V (100kW) 8/2000 - 6/2004
- PEUGEOT 406 (8B) 2.0 16V HPi (103kW) 5/2001 - 5/2004
- PEUGEOT 406 (8B) 2.2 (116kW) 7/2000 - 5/2004
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 16V (85kW) 10/2000 - 10/2004
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 1.8 BiFuel (85kW) 10/2000 - 2/2004
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (100kW) 10/2000 - 10/2004
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V (99kW) 1/1999 - 10/2000
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.0 16V HPi (103kW) 5/2001 - 10/2004
- PEUGEOT 406 Break (8E/F) 2.2 (116kW) 7/2000 - 10/2004
- PEUGEOT 406 Kupé (8C) 2.0 16V (100kW) 10/2000 - 12/2004
- PEUGEOT 406 Kupé (8C) 2.0 16V (99kW) 1/1999 - 10/2000
- PEUGEOT 406 Kupé (8C) 2.2 (116kW) 3/2002 - 12/2004
- PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 (6D6FZB) (85kW) 3/2004 - 7/2005
- PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V (6D6FYC) (92kW) 8/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 (6DRFNB, 6DRFNE) (100kW) 3/2004 - 7/2005
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V (6DRFJC, 6DRFJE, 6DRFJF) (103kW) 9/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Flex (6DRFJB) (103kW) 10/2005 - 2/2011
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 (6D3FZE, 6D3FZH) (116kW) 3/2004 - 10/2006
- PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V (6D3FYH, 6D3FYE) (120kW) 8/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 407 Kupé (6C_) 2.2 16V (120kW) 10/2005
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 (85kW) 5/2004 - 7/2005
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 16V (92kW) 8/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 (100kW) 5/2004 - 7/2005
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 16V (103kW) 8/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 Bioflex (103kW) 1/2008 - 12/2010
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 (116kW) 5/2004 - 7/2005
- PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 16V (120kW) 8/2005 - 12/2010
- PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.0 (100kW) 2/2000 - 8/2005
- PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (120kW) 9/2005 - 6/2010
- PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (116kW) 2/2000 - 8/2005
- PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 (100kW) 6/2002
- PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 16V (103kW) 9/2005
- PEUGEOT 807 (EB_) 2.2 (116kW) 6/2002
- PEUGEOT EXPERT Skrinka (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V (103kW) 1/2007
- PEUGEOT EXPERT TEPEE (VF3X_) 2.0 16V (103kW) 1/2007 - 3/2016