Tesnenie, AGR-Ventil FA1 EG2100-906
- Kategória: Tesnenia
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:EG2100-906
- V ponuke od:29.08.2025
- Dostupnosť:Na externom sklade 5 ks
- ALFA ROMEO9642752280
- ALFAROME/FIAT/LANCI9642752280
- CITROËN161853
- CITROËN/PEUGEOT161853
- FIAT9642752280
- LANCIA9642752280
- PEUGEOT161853
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tesnenie, AGR-Ventil ELRING 876.870 Na externom sklade | ELRING |
Tesnenie, AGR-Ventil AJUSA 01111700 Nedostupné | AJUSA |
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 7/2008
- CITROËN C4 I limuzina 2.0 16V (101kW) 6/2007 - 11/2014
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 12/2010
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 2.0 i 16V (105kW) 5/2008 - 5/2013
- CITROËN C5 I (DC_) 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) (85kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I (DC_) 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF) (100kW) 3/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) (85kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 I Break (DE_) 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC) (100kW) 6/2001 - 8/2004
- CITROËN C5 II (RC_) 1.8 16V (RC6FZB) (85kW) 9/2004 - 8/2005
- CITROËN C5 II Break (RE_) 1.8 16V (RE6FZB) (85kW) 9/2004 - 8/2005
- CITROËN C5 II Skrina/kombi (RE_) 1.8 16V (RE6FZB) (85kW) 9/2004 - 8/2005
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 (100kW) 7/2002
- CITROËN C8 Van (EA_, EB_) 2.0 (EBRFNC, EBRFNE) (100kW) 11/2003 - 11/2004
- CITROËN EVASION velkorozmerova limuzina (22, U6) 2.0 16V (100kW) 5/2000 - 7/2002
- CITROËN JUMPY I (U6U_) 2.0 (100kW) 4/2000 - 12/2006
- CITROËN JUMPY I (U6U_) 2.0 i 16V (102kW) 3/2000 - 10/2006
- CITROËN JUMPY I Korba/Podvozok (BU_, BV_, BW_, BX_) 2.0 (100kW) 12/2003 - 10/2006
- CITROËN JUMPY I Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 (100kW) 4/2000 - 10/2006
- CITROËN JUMPY I Skrinka (BS_, BT_, BY_, BZ_) 2.0 i 16V (102kW) 3/2000 - 10/2006
- CITROËN XSARA (N1) 1.8 VTS (85kW) 8/1998 - 10/2004
- CITROËN XSARA (N1) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.8 (85kW) 9/2000 - 10/2004
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 2.0 16V (100kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW) 2/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 (88kW) 2/2004 - 10/2004
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (101kW) 12/1999 - 11/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW) 1/2003 - 6/2012
- FIAT SCUDO Autobus (220_) 2.0 16V (100kW) 6/2000 - 12/2006
- FIAT SCUDO Skrinka (220_) 2.0 (100kW) 5/2000 - 12/2006