Tesnenie hlavy valcov ET ENGINETEAM TH0055BT
- Kategória: Tesnenie pod hlavu
- Výrobca:ET ENGINETEAM
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TH0055BT
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 1 ks
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia:so súpravou skrutiek s valcovou hlavou
- Hrúbka [mm]:1,27
- Priemer [mm]:76
- Materiál bloku motora:Hliník
- Konżtrukcia tesnenia:Mäkke - ocelove tesnenie
- CITROËN0209.CJ
- CITROËN0209.W6
- CITROËN96 773 997 80
- CITROËN0209 CJ
- CITROËN0209 W6
- CITROËN9677399780
- FIAT9652803180
- FIAT9677399780
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tesnenie hlavy valcov VICTOR REINZ 61-33715-00 Na externom sklade | VICTOR REINZ |
Tesnenie hlavy valcov ELRING 984.136 Nedostupné | ELRING |
- CITROËN AX (ZA-_) 1.3 Sport (ZAM4A) (70kW) 4/1987 - 12/1988
- CITROËN AX (ZA-_) 11 (44kW) 9/1986 - 12/1997
- CITROËN AX (ZA-_) 11 (40kW) 12/1986 - 4/1994
- CITROËN AX (ZA-_) 11 4x4 (40kW) 6/1991 - 7/1992
- CITROËN AX (ZA-_) 11 Cat (ZA_) (40kW) 9/1988 - 12/1989
- CITROËN AX (ZA-_) 14 (44kW) 12/1986 - 12/1988
- CITROËN AX (ZA-_) 14 (62kW) 1/1988 - 12/1992
- CITROËN AX (ZA-_) 14 (49kW) 6/1988 - 12/1989
- CITROËN AX (ZA-_) 14 (ZA) (55kW) 4/1987 - 4/1997
- CITROËN AX (ZA-_) 14 4x4 (55kW) 8/1991 - 12/1996
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB) (55kW) 7/1996 - 10/2002
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.4 bivalent (48kW) 11/2002 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.4 i (MBKFX, MBKFW) (55kW) 7/1996 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.4 i bivalent (MBKFW) (55kW) 4/2003 - 10/2005
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.4 bivalent (48kW) 11/2002 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) (55kW) 7/1996 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.4 i bivalent (MFKFW) (55kW) 4/2003 - 10/2008
- CITROËN BX (XB-_) 11 (40kW) 10/1988 - 6/1992
- CITROËN BX (XB-_) 14 (55kW) 1/1989 - 2/1993
- CITROËN BX (XB-_) 14 (47kW) 1/1989 - 12/1989
- CITROËN BX (XB-_) 14 E (52kW) 4/1983 - 7/1989
- CITROËN BX Break (XB-_) 1.4 (44kW) 1/1987 - 1/1992
- CITROËN BX Break (XB-_) 1.4 (40kW) 1/1987 - 1/1992
- CITROËN BX Break (XB-_) 14 (47kW) 1/1989 - 12/1989
- CITROËN BX Break (XB-_) 14 (55kW) 1/1989 - 2/1993
- CITROËN C15 Kombi 1.1 (44kW) 8/1988 - 7/1996
- CITROËN C15 Kombi 1.1 (40kW) 10/1988 - 10/1992
- CITROËN C15 Kombi 1.4 (55kW) 5/1991 - 7/1996
- CITROËN C15 Kombi 1.4 (49kW) 5/1987 - 9/1992
- CITROËN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 1.1 i (44kW) 7/1988 - 12/1996
- CITROËN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 1.4 (49kW) 7/1987 - 12/1996
- CITROËN C15 Skriňa/veľkopriestorová limuzína (VD_) 1.4 i (55kW) 5/1991 - 12/1996
- CITROËN C2 (JM_) 1.4 (54kW) 9/2003 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 BiFuel (54kW) 9/2008 - 12/2009
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW) 2/2002 - 11/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW) 2/2002 - 12/2009
- CITROËN C3 II (SC_) 1.4 (54kW) 11/2009 - 9/2016
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW) 5/2003
- CITROËN NEMO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (AA_) 1.4 (54kW) 2/2008
- CITROËN NEMO velkorozmerova limuzina 1.4 (54kW) 4/2009
- CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS (55kW) 5/1996 - 6/2003
- CITROËN XSARA (N1) 1.4 i (55kW) 4/1997 - 3/2005
- CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i (55kW) 10/1997 - 8/2005
- CITROËN XSARA Kupé (N0) 1.4 i (55kW) 3/1998 - 3/2005
- CITROËN XSARA Skrina/kombi 1.4 (55kW) 9/2000 - 3/2005
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.4 (55kW) 5/1998 - 10/2004
- CITROËN XSARA żikmé zadná kapota (N3_) 1.4 LPG (55kW) 6/1999 - 8/2000
- CITROËN ZX (N2) 1.1 (44kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.1 (40kW) 3/1991 - 8/1993
- CITROËN ZX (N2) 1.4 (55kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX (N2) 1.4 i (55kW) 3/1991 - 6/1997
- CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i (55kW) 10/1993 - 10/1997