Tesnenie olejovej vane FA1 EM1000-902
- Kategória: Jímka oleja
- Výrobca:FA1
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:EM1000-902
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- BMW11131437237
- BMW11131738199
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tesnenie olejovej vane CORTECO 423978P skladom | CORTECO |
Tesnenie olejovej vane ELRING 424.510 skladom | ELRING |
Tesnenie olejovej vane VICTOR REINZ 71-27698-10 Na externom sklade | VICTOR REINZ |
Tesnenie olejovej vane AJUSA 14059300 Nedostupné | AJUSA |
- GLASERX5410701
- GOETZE5002780610
- VICTOR REINZ702769810
- BMW 3 (E36) 320 i (110kW) 1/1991 - 2/1998
- BMW 3 (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 11/1998
- BMW 3 (E36) 325 i (141kW) 9/1990 - 12/1995
- BMW 3 (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 4/1998
- BMW 3 (E36) M3 3.2 (236kW) 10/1995 - 1/1998
- BMW 3 (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 320 i (110kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 323 i (120kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 323 i (125kW) 3/1998 - 9/2000
- BMW 3 (E46) 325 i (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 328 i (142kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW 3 (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 (E46) 330 i (168kW) 1/2001 - 4/2005
- BMW 3 (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Compact (E36) 323 ti (120kW) 1/1999 - 8/2000
- BMW 3 Compact (E36) 323 ti (125kW) 9/1997 - 8/2000
- BMW 3 Compact (E46) 325 ti (141kW) 4/2001 - 12/2004
- BMW 3 Kabriolet (E36) 320 i (110kW) 12/1993 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) 325 i (141kW) 3/1993 - 8/1995
- BMW 3 Kabriolet (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 11/1999
- BMW 3 Kabriolet (E36) M3 3.2 (236kW) 3/1996 - 9/1999
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci (120kW) 1/2006 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 320 Ci (125kW) 9/2000 - 12/2007
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (120kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 323 Ci (125kW) 4/2000 - 9/2000
- BMW 3 Kabriolet (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) 330 Ci (170kW) 6/2000 - 8/2006
- BMW 3 Kabriolet (E46) M3 (252kW) 3/2001 - 8/2006
- BMW 3 Kupé (E36) 320 i (110kW) 12/1991 - 11/1998
- BMW 3 Kupé (E36) 323 i (125kW) 5/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E36) 325 i (141kW) 10/1991 - 2/1995
- BMW 3 Kupé (E36) 328 i (142kW) 1/1995 - 4/1999
- BMW 3 Kupé (E36) M3 3.2 (236kW) 10/1995 - 11/1998
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (125kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (110kW) 2/1999 - 8/2001
- BMW 3 Kupé (E46) 320 Ci (120kW) 1/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (125kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 323 Ci (120kW) 4/1999 - 9/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 325 Ci (141kW) 9/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) 328 Ci (142kW) 12/1998 - 5/2000
- BMW 3 Kupé (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 7/2006
- BMW 3 Kupé (E46) M3 (252kW) 7/2000 - 5/2006
- BMW 3 Kupé (E46) M3 CSL (265kW) 5/2003 - 12/2003
- BMW 3 Touring (E36) 320 i (110kW) 1/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 323 i (125kW) 12/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E36) 328 i (142kW) 2/1995 - 4/1999
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (110kW) 10/1999 - 9/2000
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (120kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 320 i (125kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 325 xi (141kW) 9/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 328 i (142kW) 6/1999 - 5/2000
- BMW 3 Touring (E46) 330 i (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 3 Touring (E46) 330 xi (170kW) 6/2000 - 2/2005
- BMW 5 (E34) 520 i 24V (110kW) 4/1990 - 8/1995
- BMW 5 (E34) 525 i 24V (141kW) 3/1990 - 8/1995
- BMW 5 (E34) 525 iX 24V (141kW) 10/1991 - 8/1995
- BMW 5 (E39) 520 i (120kW) 9/2000 - 6/2003
- BMW 5 (E39) 520 i (110kW) 1/1996 - 6/2003
- BMW 5 (E39) 520 i (100kW) 1/1996 - 6/2003
- BMW 5 (E39) 520 i (125kW) 9/2000 - 6/2003
- BMW 5 (E39) 523 i (125kW) 9/1995 - 8/2000
- BMW 5 (E39) 525 i (141kW) 9/2000 - 6/2003
- BMW 5 (E39) 528 i (142kW) 9/1995 - 8/2000
- BMW 5 (E39) 530 i (170kW) 9/2000 - 6/2003
- BMW 5 (E60) 520 i (125kW) 7/2003 - 3/2010
- BMW 5 (E60) 525 i (141kW) 9/2003 - 2/2005
- BMW 5 (E60) 530 i (170kW) 12/2001 - 2/2005
- BMW 5 Touring (E34) 520 i (110kW) 7/1991 - 7/1996
- BMW 5 Touring (E34) 525 i (141kW) 7/1991 - 7/1996
- BMW 5 Touring (E34) 525 ix (141kW) 1/1992 - 3/1996
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (120kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E39) 523 i (120kW) 9/1998 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW) 3/1997 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW) 9/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW) 11/1996 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 530 i (170kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E61) 525 i (141kW) 6/2004 - 12/2010
- BMW 7 (E38) 728 i, iL (142kW) 8/1995 - 11/2001
- BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li (170kW) 3/2003 - 7/2008
- BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW) 3/2004 - 7/2006
- BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW) 9/2003 - 7/2006
- BMW X5 (E53) 3.0 i (170kW) 4/2000 - 10/2006
- BMW Z3 Kupé (E36) 2.8 i (142kW) 1/1998 - 5/2000
- BMW Z3 Kupé (E36) 3.0 i (170kW) 6/2000 - 6/2003
- BMW Z3 Kupé (E36) M (239kW) 6/2001 - 6/2003
- BMW Z3 Kupé (E36) M (236kW) 2/1998 - 6/2001
- BMW Z3 Kupé (E36) M 3.2 (176kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.0 i (110kW) 4/1999 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i (120kW) 8/2000 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.2 i (125kW) 10/2000 - 6/2002
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i (142kW) 11/1996 - 5/2000
- BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i (143kW) 1/1996 - 5/2000
- BMW Z3 Roadster (E36) 3.0 i (170kW) 6/2000 - 1/2003
- BMW Z3 Roadster (E36) M 3.2 (179kW) 2/1998 - 6/2000
- BMW Z3 Roadster (E36) M 3.2 (236kW) 1/1997 - 6/2000
- BMW Z3 Roadster (E36) M 3.2 (239kW) 6/2001 - 1/2003
- BMW Z4 Kupé (E86) M (252kW) 4/2006 - 8/2008
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.2 i (125kW) 10/2003 - 10/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 2.5 i (141kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) 3.0 i (170kW) 12/2002 - 12/2005
- BMW Z4 Roadster (E85) M (252kW) 1/2006 - 8/2008