Tlmič pérovania FEBEST 03110-002FL
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:FEBEST
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:03110-002FL
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horny cap, dole prichytka
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Jednotka pruzenia
- HONDA51606-STK-A03 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-A04 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-A21 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-E03 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-E04 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-J04 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWA-J21 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWE-T02 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWW-E01 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWW-E02 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWW-E03 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWY-E01 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWY-E02 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SWY-E03 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SXS-A01 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SXS-A02 (Vymeniteľný)
- HONDA51606-SXS-A21 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T0A-A01 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T0A-A91 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T0G-A01 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T0G-A91 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T0T-H01 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T1C-E02 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T1G-E02 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T1W-A03 (Vymeniteľný)
- HONDA51621-T1W-A13 (Vymeniteľný)
- HONDA54606-SWA-E02 (Vymeniteľný)
- HONDA54606-SWA-E03 (Vymeniteľný)
- HONDA54606-SWA-E04 (Vymeniteľný)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania KYB 339262 skladom | KYB |
- FENOXA61304 (Vymeniteľný)
- HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC (RE5, RE1) (110kW) 1/2007 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) (110kW) 10/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) (103kW) 1/2007 - 2/2010
- HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6) (110kW) 1/2007 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (134kW) 6/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) (124kW) 6/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 (RE3) (125kW) 4/2007 - 12/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (134kW) 6/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (138kW) 9/2011 - 12/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 4WD (RE4) (124kW) 9/2006 - 6/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE4) (118kW) 10/2006 - 10/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-Vtec 4WD (RE4) (125kW) 4/2007 - 12/2012
- HONDA CR-V III (RE_) 2.4 i-VTEC 4WD (RE7) (122kW) 9/2009 - 12/2012
- HONDA CR-V IV (RM_) 1.6 i-DTEC 4WD (RE6) (118kW) 2/2015 - 8/2018
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.0 iVtec (RE5, RM1) (114kW) 10/2012 - 12/2018
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.2 i-DTEC 4WD (RE6) (110kW) 11/2012 - 5/2015
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 (RM3) (140kW) 9/2012
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 4WD (129kW) 9/2012
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 4WD (138kW) 9/2012 - 12/2016
- HONDA CR-V IV (RM_) 2.4 AWD (RM4) (140kW) 1/2012 - 12/2018