Tlmič pérovania KAVO PARTS SSA-10063
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SSA-10063
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:Zadna naprava
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horne oko, spodne oko
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Teleskop - tlmič
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania JAPANPARTS MM-00146 skladom | JAPANPARTS |
Tlmič pérovania ASHIKA MA-00146 Na externom sklade | ASHIKA |
Tlmič pérovania KYB 341102 Na externom sklade | KYB |
Tlmič pérovania MONROE 43114 Na externom sklade | MONROE |
Tlmič pérovania KYB 441066 Nedostupné | KYB |
Tlmič pérovania KYB 551053 Nedostupné | KYB |
Tlmič pérovania MONROE 43063 Nedostupné | MONROE |
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (67kW) 6/2002 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (70kW) 12/1999 - 12/2010
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (65kW) 12/1999 - 9/2001
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (80kW) 9/2005 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (81kW) 6/2005 - 9/2006
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (80kW) 5/2004 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 HDi (66kW) 9/2005 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 Chrono (74kW) 4/2001 - 10/2004
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.8 16V (85kW) 2/2000 - 8/2005
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 16V (100kW) 1/2003 - 6/2012
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 2.0 HDi (66kW) 12/1999 - 12/2011
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.4 (47kW) 1/1987 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 (55kW) 7/1987 - 6/1988
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 (53kW) 7/1987 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 (65kW) 7/1987 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 (66kW) 10/1989 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.6 (69kW) 1/1987 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.8 Turbo Diesel (66kW) 3/1988 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (93kW) 7/1987 - 12/1993
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (70kW) 7/1987 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (90kW) 1/1989 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (80kW) 6/1987 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 (88kW) 6/1987 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel (47kW) 7/1988 - 9/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Diesel (51kW) 3/1988 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Injection (77kW) 7/1987 - 12/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16 (116kW) 7/1987 - 11/1992
- PEUGEOT 405 I (15B) 1.9 Sport MI-16 (108kW) 6/1987 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.4 (47kW) 5/1988 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (55kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (68kW) 5/1988 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (66kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (69kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (65kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.6 (53kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 D (44kW) 4/1990 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 GLD (44kW) 4/1990 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.8 TD (66kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 (72kW) 5/1988 - 7/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 (70kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 (88kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 (77kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 (80kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D (47kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 I Break (15E) 1.9 D (51kW) 10/1988 - 8/1992
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.4 (55kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.6 (65kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.8 (74kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D (50kW) 6/1994 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D (47kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 TD (66kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 (89kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 16V (110kW) 6/1994 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 MI-16 (112kW) 8/1992 - 10/1995
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4 (58kW) 7/1993 - 6/1994
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.4 (55kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6 (65kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6 (68kW) 8/1992 - 8/1994
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.6 (80kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.8 (74kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D (51kW) 9/1993 - 12/1995
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D (47kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D (50kW) 6/1994 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD (66kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD (69kW) 8/1992 - 10/1996
- PEUGEOT 405 II Break (4E) 2.0 (89kW) 8/1992 - 10/1996