Tlmič pérovania KAVO PARTS SSA-10308
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SSA-10308
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horne oko, spodne oko
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Teleskop - tlmič
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania JAPANPARTS MM-00660 skladom | JAPANPARTS |
Tlmič pérovania KYB 3450005 skladom | KYB |
Tlmič pérovania SACHS 314 934 skladom | SACHS |
Tlmič pérovania ASHIKA MA-00660 Na externom sklade | ASHIKA |
Tlmič pérovania MEYLE 40-26 725 0010 Na externom sklade | MEYLE |
Tlmič pérovania MONROE G2226 Na externom sklade | MONROE |
Tlmič pérovania KYB 345082 Nedostupné | KYB |
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V (103kW) 7/2008 - 12/2010
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 16V (110kW) 10/2008 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi (80kW) 10/2006 - 6/2011
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 HDi 110 (82kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 THP 155 (115kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.6 VTi 120 (88kW) 7/2008 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V (92kW) 10/2006 - 12/2010
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V CNG (86kW) 3/2009 - 12/2011
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V Flex (86kW) 6/2009 - 1/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 138 (100kW) 10/2006 - 12/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 150 (110kW) 7/2009 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 HDi 165 (120kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V (103kW) 10/2006 - 8/2013
- CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V (105kW) 5/2008 - 12/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 16V (110kW) 7/2008 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 HDi (80kW) 2/2007 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 HDi 110 (82kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 THP 140 (103kW) 7/2008 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 THP 155 (115kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.6 VTi 120 (88kW) 7/2008 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.8 Bifuel (92kW) 1/2009 - 10/2012
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 1.8 i 16V (92kW) 2/2007 - 12/2011
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 2.0 HDi 138 (100kW) 10/2006 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 2.0 HDi 150 (110kW) 7/2009 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 2.0 HDi 165 (120kW) 9/2010 - 8/2013
- CITROËN C4 PICASSO I velkorozmerova limuzina (UD_) 2.0 i 16V (103kW) 9/2007 - 8/2013