Tlmič pérovania KAVO PARTS SSA-10349
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SSA-10349
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:Zadna naprava
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horne oko, spodne oko
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Teleskop - tlmič
- MERCEDES-BENZ1683200031
- MERCEDES-BENZ1683200131
- MERCEDES-BENZA1683261400
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania JAPANPARTS MM-00286 skladom | JAPANPARTS |
Tlmič pérovania ASHIKA MA-00286 Na externom sklade | ASHIKA |
Tlmič pérovania MEYLE 026 725 0000 Na externom sklade | MEYLE |
Tlmič pérovania MONROE 43112 Na externom sklade | MONROE |
Tlmič pérovania KYB 553604 Nedostupné | KYB |
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) (60kW) 7/1997 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 140 (168.031, 168.131) (60kW) 1/2001 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 (168.033, 168.133) (75kW) 7/1997 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.006) (55kW) 2/2001 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 160 CDI (168.007) (44kW) 7/1998 - 2/2001
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.008) (66kW) 7/1998 - 2/2001
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 170 CDI (168.009, 168.109) (70kW) 2/2001 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 190 (168.032, 168.132) (92kW) 3/1999 - 8/2004
- MERCEDES-BENZ A-CLASS (W168) A 210 (168.035, 168.135) (103kW) 12/2001 - 8/2004