Tlmič pérovania KAVO PARTS SSA-11109
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SSA-11109
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Zadna naprava
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:spodne oko, horny cap
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Tlmič s vnútornou pružinou dorazu
- BMW1094056
- BMW1094057
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania KYB 344700 Na externom sklade | KYB |
- BMW 5 Touring (E39) 520 d (100kW) 2/2000 - 9/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (125kW) 9/2000 - 12/2003
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 520 i (100kW) 3/1997 - 8/2001
- BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW) 3/1997 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 525 d (120kW) 2/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 525 i (141kW) 9/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 525 tds (105kW) 3/1997 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW) 11/1996 - 8/2000
- BMW 5 Touring (E39) 530 d (142kW) 9/2000 - 5/2004
- BMW 5 Touring (E39) 530 d (135kW) 8/1998 - 9/2000
- BMW 5 Touring (E39) 530 i (170kW) 9/2000 - 12/2003