Tlmič pérovania KAVO PARTS SSA-11160
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SSA-11160
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:Predna naprava vpravo
- spárované čísla produktov:SSA-11161
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horny cap
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Jednotka pruzenia
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania GSP 32305511 Na externom sklade | GSP |
Tlmič pérovania KYB 633147 Na externom sklade | KYB |
Tlmič pérovania KYB 333124 Nedostupné | KYB |
Tlmič pérovania SACHS 290 781 Nedostupné | SACHS |
- SACHS170984
- MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) (55kW) 4/1992 - 4/1996
- MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A) (66kW) 2/1994 - 4/1996
- MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A) (84kW) 8/1993 - 8/1995
- MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A) (83kW) 4/1992 - 4/1996
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A) (55kW) 6/1992 - 2/1995
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A) (55kW) 6/1992 - 12/1996
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A) (66kW) 2/1994 - 12/1996
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A) (83kW) 6/1992 - 12/1996
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A) (83kW) 6/1992 - 12/1996
- MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 2.0 Diesel (CB8A) (50kW) 6/1992 - 12/1996
- MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W) (83kW) 12/1992 - 10/2003
- MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W) (50kW) 12/1992 - 10/2003
- MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W) (65kW) 3/1995 - 10/2003