Tlmič pérovania NIPPARTS J5510502G
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:J5510502G
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- spárované čísla produktov:J5500502G
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horny cap, dole prichytka
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Jednotka pruzenia
- HYUNDAI54611-29610
- HYUNDAI54660-27130
- HYUNDAI54661-2D000
- HYUNDAI54661-2D100
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania ASHIKA MA-HY014 Na externom sklade | ASHIKA |
Tlmič pérovania JAPANPARTS MM-HY014 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Tlmič pérovania KYB 333205 Na externom sklade | KYB |
Tlmič pérovania MONROE 16245 Na externom sklade | MONROE |
Tlmič pérovania MONROE G16351 Na externom sklade | MONROE |
Tlmič pérovania MONROE 16244 Nedostupné | MONROE |
Tlmič pérovania SACHS 312 327 Nedostupné | SACHS |
Tlmič pérovania TRW JGM1073SR Nedostupné | TRW |
- CTRGY0549G
- CTRGY0549O
- CTRGY0550G
- CTRGY0550O
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4310503
- JAPKOMJHY014
- LYNXAUTOG32113R
- MONROE16351
- MONROE806210MM
- MONROEG7409
- NPSH490I13
- RED-LINE39HY000
- STARLINEKTL 0045
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 16V (85kW) 3/1998 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (79kW) 8/2000 - 1/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 1.6 i 16V (84kW) 12/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 (101kW) 8/1999 - 1/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (99kW) 3/2001 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 4/2002
- HYUNDAI COUPE I (RD) F2 Evolution (115kW) 1/1999 - 12/2001
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 (66kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.8 (97kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (105kW) 10/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (79kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (77kW) 5/2003 - 5/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.6 (66kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.8 (97kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 1.8 (79kW) 6/2000 - 7/2003
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (105kW) 10/2003 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (104kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 (102kW) 6/2000 - 7/2006
- HYUNDAI ELANTRA III limuzina (XD) 2.0 CRDi (83kW) 4/2001 - 7/2006
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V (65kW) 12/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 16V (84kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.6 i (66kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.8 16V (94kW) 11/1995 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II (J-2) 2.0 16V (102kW) 8/1996 - 9/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.5 12V (65kW) 4/1997 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 16V (84kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.6 i (66kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.8 16V (94kW) 2/1996 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 1.9 D (50kW) 3/1998 - 10/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 (100kW) 4/1997 - 5/2000
- HYUNDAI LANTRA II Kombi (J-2) 2.0 16V (102kW) 11/1995 - 10/2000