Tlmič pérovania NIPPARTS N5510532G
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:NIPPARTS
- Stav produktu:výbehový produkt
- Katalógový kód:N5510532G
- V ponuke od:10.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- spárované čísla produktov:N5500532G
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horny cap, dole prichytka
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Jednotka pruzenia
- HYUNDAI54461-2C300
- HYUNDAI54660-2C200
- HYUNDAI54660-2C300
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania KYB 333508 Na externom sklade | KYB |
Tlmič pérovania TRW JGM1169T Na externom sklade | TRW |
Tlmič pérovania SACHS 312 579 Nedostupné | SACHS |
Tlmič pérovania TRW JGM1169SR Nedostupné | TRW |
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (77kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V (79kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (102kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 (100kW) 8/2001 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.0 GLS (105kW) 2/2003 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (123kW) 3/2002 - 8/2009
- HYUNDAI COUPE II (GK) 2.7 V6 (121kW) 1/2001 - 8/2009