Tlmič pérovania SNR SA66611.21
- Kategória: Tlmič pruzenia
- Výrobca:SNR
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SA66611.21
- V ponuke od:22.02.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava
- Tlmič perovania - spôsob uchytenia:horne oko
- Typ tlmiča perovania:tlak plynu
- Tlmič perovania - systém:dvojita trubka
- max. dĺżka [mm]:502
- Priemer tyče piestu [mm]:12
- Konżtrukcia tlmiča perovania:Teleskop - tlmič
- żtandardný priemer trubky [mm]:45
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tlmič pérovania KYB 441024 Na externom sklade | KYB |
Tlmič pérovania MONROE R3202 Nedostupné | MONROE |
- LTMC03012
- CITROËN 2 CV 4 (12kW) 3/1963 - 2/1970
- CITROËN 2 CV 6 (18kW) 9/1975 - 6/1981
- CITROËN 2 CV 6 (20kW) 8/1979 - 7/1990
- CITROËN 2 CV 6 (21kW) 2/1970 - 10/1985
- CITROËN AMI 6 (AM, AMB) (18kW) 1/1963 - 5/1968
- CITROËN DYANE 4 (17kW) 4/1968 - 7/1975
- CITROËN DYANE 4 (13kW) 8/1967 - 3/1968
- CITROËN DYANE 6 (24kW) 5/1972 - 12/1980
- CITROËN DYANE 6 (21kW) 12/1968 - 10/1984
- CITROËN MEHARI 0.6 (19kW) 5/1968 - 10/1979
- CITROËN MEHARI 0.6 (21kW) 10/1979 - 10/1987