Tyč/Vzpera stabilizátora KYB KSLF1018
- Kategória: Podpera
- Výrobca:KYB
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KSLF1018
- V ponuke od:21.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 10+
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Dĺżka [mm]:299
- spárované čísla produktov:KSLF1017
- Rozmer závitu 1:M12X1.25
- Tyč/Vzpera:Spojovacia tyc
- Materiál:ocel
- Rozmer závitu 2:M12X1.25
- Priemer 1 [mm]:18
- Priemer 2 [mm]:18
- Priemer 3 [mm]:10
- Hmotnosť [kg]:0,57
- NISSAN546684CB0A
- NISSAN54668JD00A
- NISSAN546681AA0A
- NISSAN546681AA0E
- RENAULT54668JD00A
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC2165 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 30985 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora LEMFÖRDER 34800 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Tyč/Vzpera stabilizátora MONROE L10630 Na externom sklade | MONROE |
Tyč/Vzpera stabilizátora TRW JTS1053 Na externom sklade | TRW |
Tyč/Vzpera stabilizátora FAI AutoParts SS2780 Nedostupné | FAI AutoParts |
Tyč/Vzpera stabilizátora MOOG NI-LS-7227 Nedostupné | MOOG |
- FAG818 0378 10
- FIRST LINEFDL7105
- MEYLE36-16 060 0046/HD
- SIDEM41364
- TALOSA50-01363
- NISSAN MURANO II (Z51) 2.5 dCi 4x4 (140kW) 1/2010 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 (191kW) 1/2011 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 (195kW) 11/2007 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (191kW) 12/2009 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (183kW) 12/2010 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (188kW) 10/2008 - 9/2014
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (198kW) 9/2008 - 12/2010
- NISSAN MURANO II (Z51) 3.5 4x4 (195kW) 11/2007 - 9/2014
- NISSAN MURANO II VAN (Z51) 2.5 dCi 4x4 (140kW) 3/2013 - 9/2014
- NISSAN MURANO II VAN (Z51) 3.5 CVTC 4x4 (188kW) 3/2013 - 9/2014
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (78kW) 11/2006 - 11/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (81kW) 1/2010 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.5 dCi (76kW) 8/2008 - 1/2010
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (86kW) 11/2010 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 (84kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi (96kW) 10/2011 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 dCi pohon vsetkych kolies (96kW) 10/2011 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 1.6 LPG (86kW) 11/2010 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (102kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (103kW) 1/2010 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 (104kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi (110kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 dCi pohon vsetkych kolies (110kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 pohon vsetkych kolies (103kW) 1/2010 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I (J10, NJ10) 2.0 pohon vsetkych kolies (104kW) 2/2007 - 12/2013
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.5 dCi (81kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.6 CVTC (86kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.6 dCi (96kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 1.6 dCi pohon vsetkych kolies (96kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 (104kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 dCi pohon vsetkych kolies (110kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN QASHQAI I VAN (J10) 2.0 pohon vsetkych kolies (104kW) 3/2013 - 4/2014
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 (123kW) 3/2010 - 1/2013
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 (134kW) 7/2008 - 9/2013
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 FOUR pohon vsetkych kolies (123kW) 6/2008 - 12/2012
- NISSAN TEANA II (J32) 3.5 (183kW) 7/2008 - 9/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (101kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (103kW) 6/2008 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 4x4 (104kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi (110kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (127kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (110kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 dCi 4x4 (130kW) 10/2009 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (103kW) 6/2008 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.0 FWD (104kW) 3/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (124kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (132kW) 9/2007 - 7/2014
- NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi (110kW) 1/2011 - 2/2014
- NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 (110kW) 1/2013 - 2/2014
- NISSAN X-TRAIL VAN (T31) dCi 4x4 (127kW) 3/2013 - 2/2014
- NISSAN X-TRAIL VAN (T32) dCi 4x4 (96kW) 4/2014
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 (103kW) 8/2013
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (127kW) 7/2013
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi (HY0K) (110kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (130kW) 9/2008 - 3/2013
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0B) (127kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.0 dCi 4x4 (HY0K) (110kW) 8/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 (HY0C, HY0N) (126kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS I (HY_) 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) (126kW) 9/2008
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.3 TCe 160 (HCN2) (116kW) 7/2020
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.6 dCi 130 (96kW) 4/2016
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 1.7 BLUE dCi 150 (HCA7) (110kW) 6/2019
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 (HCAN) (135kW) 1/2020
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE DCI 185 4WD (HCAN) (135kW) 1/2020
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 BLUE dCi 190 4WD (HCAN) (140kW) 6/2019
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 (HCAK) (130kW) 4/2016
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 dCi 175 4WD (130kW) 4/2016
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.0 TCe (107kW) 4/2016
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.5 Sce (126kW) 4/2016
- RENAULT KOLEOS II (HC_) 2.5 Sce 4WD (126kW) 4/2016