Tyč/Vzpera stabilizátora KYB KSLF1132
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KSLF1132
- V ponuke od:21.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Dĺżka [mm]:264
- spárované čísla produktov:KSLF1131
- Priemer 2 [mm]:18
- Priemer 3 [mm]:9
- Hmotnosť [kg]:0,57
- HYUNDAI5483026100
- HYUNDAI5483026000
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC1529 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 24929 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora LEMFÖRDER 30617 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Tyč/Vzpera stabilizátora TRW JTS7596 Na externom sklade | TRW |
Tyč/Vzpera stabilizátora FAI AutoParts SS2278 Nedostupné | FAI AutoParts |
Tyč/Vzpera stabilizátora MONROE L43616 Nedostupné | MONROE |
Tyč/Vzpera stabilizátora MOOG HY-LS-2625 Nedostupné | MOOG |
- FAG818 0085 10
- FIRST LINEFDL6653
- MEYLE37-16 060 0013/HD
- SIDEM87160
- TALOSA50-04057
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 (99kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi (83kW) 8/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (92kW) 8/2003 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4 (83kW) 4/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi pohon vsetkych kolies (107kW) 11/2003 - 2/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (107kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4 (100kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4 (129kW) 9/2002 - 12/2004
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4 (132kW) 11/2000 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4 (127kW) 2/2001 - 3/2006
- HYUNDAI SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) 2.4 4x4 (107kW) 8/2000 - 12/2005
- HYUNDAI SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) CRDi (83kW) 8/2001 - 7/2003
- HYUNDAI SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) CRDi 4x4 (83kW) 4/2001 - 12/2005
- HYUNDAI SANTA FÉ I Skriňa/SUV (SM) CRDi 4x4 (92kW) 8/2003 - 3/2006