Tyč/Vzpera stabilizátora KYB KSLF1142
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KSLF1142
- V ponuke od:21.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 3 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Dĺżka [mm]:342
- spárované čísla produktov:KSLF1141
- Priemer 2 [mm]:18
- Priemer 3 [mm]:10
- Hmotnosť [kg]:0,58
- HYUNDAI548302B000
- HYUNDAI548302B200
- KIA548302B000
- KIA548302B200
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC2291 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 28575 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora LEMFÖRDER 33972 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Tyč/Vzpera stabilizátora MONROE L43630 Na externom sklade | MONROE |
Tyč/Vzpera stabilizátora TRW JTS561 Na externom sklade | TRW |
Tyč/Vzpera stabilizátora FAI AutoParts SS2821 Nedostupné | FAI AutoParts |
Tyč/Vzpera stabilizátora MOOG HY-LS-4942 Nedostupné | MOOG |
- FAG818 0461 10
- FIRST LINEFDL7152
- MEYLE37-16 060 0032/HD
- SIDEM87366
- TALOSA50-07378
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (184kW) 9/2011 - 12/2012
- HYUNDAI ix55 3.0 V6 CRDi 4WD (176kW) 9/2008 - 12/2011
- HYUNDAI ix55 3.8 V6 4WD (191kW) 1/2007 - 11/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi (110kW) 12/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x4 (110kW) 12/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x4 (135kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (114kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (147kW) 1/2009 - 12/2010
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (102kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi (145kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (114kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (147kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (102kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4 (145kW) 1/2009 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS (110kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4 (110kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4 (128kW) 11/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4 4x4 (128kW) 7/2010 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 (125kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4 (147kW) 1/2007 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4 (125kW) 3/2006 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS (139kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4 (139kW) 3/2006 - 12/2009
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x4 (204kW) 8/2011 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x4 (203kW) 8/2011 - 12/2012
- HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi (114kW) 9/2006 - 12/2011
- HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi (145kW) 1/2009 - 5/2013
- HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi 4x4 (145kW) 1/2009 - 5/2013
- HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi 4x4 (114kW) 9/2006 - 12/2011
- HYUNDAI SANTA FÉ II Skriňa/SUV (CM) CRDi 4x4 (110kW) 11/2005 - 12/2011
- KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi (110kW) 11/2010 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.0 CRDi 4WD (110kW) 11/2010 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi (147kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi (145kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4WD (147kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.2 CRDi 4WD (145kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT (141kW) 10/2012 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT (128kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD (141kW) 10/2012 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 CVVT 4WD (128kW) 11/2009 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI (141kW) 10/2012 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 GDI 4WD (141kW) 10/2012 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 LPG (126kW) 4/2010 - 12/2015
- KIA SORENTO II (XM) 2.4 LPG 4WD (126kW) 4/2010 - 12/2015