Tyč/Vzpera stabilizátora KYB KSLF4100
- Kategória: Podpera
- Výrobca:KYB
- Stav produktu:v priprave
- Katalógový kód:KSLF4100
- V ponuke od:27.02.2025
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Strana montáże:predna naprava
- Dĺżka [mm]:90
- Rozmer závitu 1:M10x1.25
- Tyč/Vzpera:Spojovacia tyc
- Materiál:ocel
- Rozmer závitu 2:M10x1.25
- Hmotnosť [kg]:0,20
- SUZUKIMR319147
- SUZUKI4242085C00
- SUZUKI4242065D00000
- SUZUKI4242065D00
- SUZUKI4056A038
- SUZUKI4242060A00000
- SUZUKI4242060A00
- SUZUKI4242085C00000
- SUZUKIMB518780
- SUZUKI42420A60A00
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416) (60kW) 9/1989 - 12/1992
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 (SE 416) (70kW) 2/1991 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 i 16V (71kW) 1/1990 - 12/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 i 16V pohon vsetkych kolies (ET, TA02, SE416) (71kW) 7/1990 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (SE 416) (70kW) 2/1991 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (SE416, TA01) (55kW) 10/1988 - 12/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (SE416, TA01) (60kW) 7/1988 - 12/1995
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.6 pohon vsetkych kolies (TA, TA01, SE416) (59kW) 7/1988 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.9 D pohon vsetkych kolies (SE419TD) (50kW) 1/1995 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 1.9 D pohon vsetkych kolies (SE419TD) (55kW) 8/1996 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 16V pohon vsetkych kolies (SV420) (97kW) 12/1996 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler pohon vsetkych kolies (SV420D) (64kW) 12/1995 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD pohon vsetkych kolies (SV420D) (52kW) 12/1994 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V pohon vsetkych kolies (SV620) (100kW) 12/1994 - 3/1998
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V (118kW) 6/1999 - 12/2002
- SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V pohon vsetkych kolies (FT) (118kW) 12/1995 - 3/1998
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (SE416) (55kW) 1/1990 - 12/1993
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 (TA01, SE416) (59kW) 7/1988 - 1/1995
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 16V (TA03, SE416) (69kW) 10/1999 - 10/2002
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.6 i 16V (TA02, SE416) (71kW) 7/1990 - 3/1999
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE419TD) (55kW) 8/1996 - 3/1999
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE419TD) (50kW) 1/1995 - 3/1998
- SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420) (97kW) 12/1996 - 3/1999
- SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V (SZ416) (71kW) 9/1995 - 12/1997
- SUZUKI X-90 (EL) 1.6 i 16V 4x4 (SZ416) (71kW) 9/1995 - 12/1997