Tyč/Vzpera stabilizátora Oyodo 60Z1031-OYO
- Kategória: Podpera
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:60Z1031-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Na externom sklade 6 ks
- Strana montáże:predna naprava vlavo
- Tyč/Vzpera:kyvna tyc
- Rozmer závitu:M10X1,25
- NISSAN54668-AU000
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora A.B.S. 260372 Na externom sklade | A.B.S. |
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC1354 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 21813 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora MEYLE 36-16 060 0023 Na externom sklade | MEYLE |
Tyč/Vzpera stabilizátora MOOG NI-LS-2779 Nedostupné | MOOG |
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4961016
- METZGER AUTOTEILED-507
- Oyodo60Z1031-OYO
- PEX12.05.532
- SIDEM41566
- SPIDAN57437
- SWAG82 92 1813
- TRISCAN8500 14656
- NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 (78kW) 3/2002 - 8/2008
- NISSAN PRIMERA (P12) 1.6 (80kW) 1/2002 - 4/2006
- NISSAN PRIMERA (P12) 1.8 (85kW) 3/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi (85kW) 8/2002 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA (P12) 1.9 dCi (88kW) 4/2003 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.0 (103kW) 3/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi (102kW) 4/2003 - 4/2006
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di (93kW) 3/2002 - 5/2007
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 (78kW) 7/2002 - 8/2008
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.6 (80kW) 7/2002 - 4/2006
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.8 (85kW) 7/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi (85kW) 8/2002 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi (88kW) 4/2003 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.0 (103kW) 7/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi (102kW) 4/2003
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di (93kW) 7/2002 - 5/2007
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.6 Visia (80kW) 1/2002 - 4/2006
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.8 (85kW) 3/2002 - 5/2007
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi (88kW) 4/2003
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi (85kW) 8/2002 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.0 (103kW) 3/2002
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 dCi (102kW) 4/2003
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.2 Di (93kW) 3/2002 - 4/2003