Tyč/Vzpera stabilizátora Oyodo 65Z1000-OYO
- Kategória: Podpera
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:65Z1000-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:na zadnej naprave obojstranne
- Tyč/Vzpera:Spojovacia tyc
- Rozmer závitu:M10X1,5
- NISSAN56261-50J00
- NISSAN56261-86J00
- NISSAN56261-86J25
- NISSAN56261-90J01
- NISSAN56261-EQ000
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Tyč/Vzpera stabilizátora A.B.S. 260097 Na externom sklade | A.B.S. |
Tyč/Vzpera stabilizátora ASHIKA 106-01-199 Na externom sklade | ASHIKA |
Tyč/Vzpera stabilizátora DELPHI TC483 Na externom sklade | DELPHI |
Tyč/Vzpera stabilizátora FEBI BILSTEIN 15420 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Tyč/Vzpera stabilizátora JAPANPARTS SI-199 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Tyč/Vzpera stabilizátora NK 5112214 Na externom sklade | NK |
Tyč/Vzpera stabilizátora TRW JTS146 Na externom sklade | TRW |
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4891002
- JAPANPARTSJ SI-199
- LEMFÖRDER25202
- MAPCO49524
- METZGER AUTOTEILED-503
- MEYLE36-16 060 0004
- MOOGNI-DS-1253
- OPTIMALG7-872
- Oyodo65Z1000-OYO
- PEX12.05.196
- QUINTON HAZELLQLS1837S
- SIDEM41461
- SPIDAN44179
- SPIDAN46232
- SWAG82 79 0004
- TRISCAN8500 14608
- TRWJTS211
- INFINITI G20 2.0 (85kW) 1/1990 - 12/1997
- NISSAN PRIMERA (P10) 1.6 (75kW) 6/1993 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 1.6 (66kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 1.6 (71kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V (85kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 16V 4x4 (85kW) 4/1991 - 6/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 D (55kW) 1/1991 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 GT (110kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA (P10) 2.0 i (92kW) 1/1995 - 6/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.6 (71kW) 6/1990 - 6/1993
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.6 (66kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 1.6 (75kW) 6/1993 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 (110kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V (85kW) 6/1990 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 16V 4x4 (85kW) 4/1991 - 6/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 D (55kW) 1/1991 - 1/1996
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P10) 2.0 i (92kW) 1/1995 - 6/1996
- NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i (66kW) 7/1990 - 3/1998
- NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 1.6 i (75kW) 2/1991 - 3/1998
- NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 D (55kW) 7/1990 - 12/1995
- NISSAN PRIMERA Traveller (W10) 2.0 i (85kW) 7/1990 - 3/1998
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 (103kW) 7/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 (206kW) 6/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 (103kW) 7/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi (100kW) 12/2003 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi (84kW) 10/2004 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 (100kW) 6/2001 - 12/2008
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 Di 4x4 (84kW) 7/2001 - 10/2005
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 (121kW) 9/2002 - 1/2013