Ulożenie riadenia DELPHI TD1030W-17B1
- Kategória: Riadenie
- Výrobca:DELPHI
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TD1030W-17B1
- V ponuke od:29.11.2025
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vaša cena: cena na dotaz
- Vnútorný priemer 1 [mm]:12
- Vonkajżí priemer 1 [mm]:32
- Hrúbka 1 [mm]:55
- FORD1064128* (Referencia zodpovedá komponentu)
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie riadenia SKF VKDS 434004 Na externom sklade | SKF |
Ulożenie riadenia MOOG FD-SB-13428 Nedostupné | MOOG |
- APECAST8307 (Vymeniteľný)
- BECK/ARNLEY102-5910 (Vymeniteľný)
- BORG & BECKBSK6945 (Vymeniteľný)
- FAISS9904 (Vymeniteľný)
- FIRST LINEFSK6945 (Vymeniteľný)
- MAS INDUSTRIES521411 (Vymeniteľný)
- MAS INDUSTRIESCA85675 (Vymeniteľný)
- MAS INDUSTRIESCA85675PR (Vymeniteľný)
- MEVOTECHCMS40153 (Vymeniteľný)
- MEVOTECHGS40153 (Vymeniteľný)
- MOOGK660012 (Vymeniteľný)
- MOOGRK641244 (Vymeniteľný)
- NAPANST8307 (Vymeniteľný)
- SIDEM803700 (Vymeniteľný)
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW) 8/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW) 3/2001 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW) 10/1998 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW) 10/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW) 3/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW) 8/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW) 3/2001 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW) 2/1999 - 11/2004
- FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW) 8/2002 - 11/2004
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi (80kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 (92kW) 3/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 Flexifuel (96kW) 12/2005 - 1/2008
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.8 TDCi (85kW) 1/2005 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 (107kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.0 TDCi (100kW) 7/2004 - 9/2012
- FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW) 4/2005 - 9/2012
- FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 1.8 (92kW) 3/2006 - 9/2012
- FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 (107kW) 4/2005 - 7/2011
- FORD FOCUS II limuzina (DB_, FCH, DH) 2.0 TDCi (100kW) 4/2005 - 9/2012
- VOLVO S40 II (544) 1.6 (74kW) 1/2005 - 12/2012
- VOLVO S40 II (544) 1.6 D (81kW) 1/2005 - 12/2012
- VOLVO S40 II (544) 1.8 (92kW) 4/2004 - 12/2010
- VOLVO S40 II (544) 2.0 (107kW) 10/2006 - 12/2012
- VOLVO S40 II (544) 2.0 D (100kW) 1/2004 - 12/2010
- VOLVO S40 II (544) 2.4 (103kW) 1/2004 - 12/2010
- VOLVO S40 II (544) 2.4 (125kW) 1/2004 - 12/2012
- VOLVO S40 II (544) D4 (96kW) 7/2005 - 12/2006
- VOLVO S40 II (544) T5 (162kW) 1/2004 - 12/2007
- VOLVO S40 II (544) T5 AWD (162kW) 4/2004 - 12/2007