Ulożenie riadenia KAVO PARTS SCR-10011
- Kategória: Riadenie
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:SCR-10011
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:33
- Vnútorný priemer [mm]:12
- Výżka 1 [mm]:48
- Výżka 2 [mm]:34
- RENAULT ZOE (BFM_) ZOE (65kW) 6/2012
- RENAULT ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) Electric (BFMA, BFMB) (65kW) 4/2019
- RENAULT ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) Electric (BFMC, BFMD) (100kW) 10/2019
- RENAULT ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) Electric (BFME) (68kW) 4/2019
- RENAULT ZOE żikmé zadná kapota (BFM_) Electric (BFMF) (80kW) 4/2019