Ulożenie riadenia Oyodo 40Z0501-OYO
- Kategória: Riadenie
- Výrobca:Oyodo
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:40Z0501-OYO
- V ponuke od:28.02.2023
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:predna naprava vlavo, zadny, spodny
- Vnútorný priemer [mm]:18,2
- HYUNDAI54555-22000
- HYUNDAI54555-22100
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie riadenia JAPANPARTS RU-H04 Na externom sklade | JAPANPARTS |
Ulożenie riadenia NIPPARTS J4230500 Nedostupné | NIPPARTS |
- FAI AutoPartsSS2531
- FIRST LINEFSK6551
- Oyodo40Z0501-OYO
- QUINTON HAZELLEMS8009
- SIDEM887602
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V (73kW) 12/1995 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (55kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 (44kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.3 i 12V (62kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 12V (65kW) 10/1994 - 1/2000
- HYUNDAI ACCENT limuzina (X-3) 1.5 i 16V (73kW) 10/1995 - 1/2000
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i (40kW) 2/1998 - 12/2000
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 i (43kW) 3/2001 - 7/2003
- HYUNDAI ATOS (MX) 1.1 (46kW) 8/2003 - 12/2008