Ulożenie riadenia TEDGUM TED15091
- Kategória: Riadenie
- Výrobca:TEDGUM
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:TED15091
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Strana montáże:obojstranne, hore, predne, zadny, predna naprava
- Typ riadenia:pre priecne rameno
- Vonkajżí priemer [mm]:40
- Vnútorný priemer [mm]:10
- Dĺżka 1 [mm]:60
- Dĺżka 2 [mm]:35
- Potrebný počet kusov:4
- Hmotnosť [kg]:0,195
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Ulożenie riadenia FEBI BILSTEIN 36457 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Ulożenie riadenia LEMFÖRDER 37020 01 Na externom sklade | LEMFÖRDER |
Ulożenie riadenia MEYLE 100 610 0033 Na externom sklade | MEYLE |
Ulożenie riadenia MOOG VO-SB-13737 Nedostupné | MOOG |
Ulożenie riadenia TOPRAN 114 913 Nedostupné | TOPRAN |
Ulożenie riadenia VAICO V10-1034 Nedostupné | VAICO |
- FEBI BILSTEINFE36457
- LEMFÖRDER37020
- SWAG30 93 6457
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI (132kW) 11/2011
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI (120kW) 9/2010 - 8/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion (120kW) 9/2010 - 8/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 BiTDI 4motion (132kW) 11/2011
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI (90kW) 9/2010 - 10/2013
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI (103kW) 7/2012
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion (90kW) 9/2010 - 10/2013
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TDI 4motion (103kW) 6/2012 - 5/2022
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 2.0 TSI (118kW) 12/2010 - 10/2016
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 3.0 TDI (120kW) 6/2016 - 6/2020
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 3.0 TDI 4motion (165kW) 6/2016 - 5/2022
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 3.0 TDI 4motion (150kW) 6/2016 - 8/2020
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 3.0 TDI 4motion (120kW) 6/2016 - 6/2020
- VW AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B, AGD) 3.0 TDI 4motion (190kW) 5/2018
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI (132kW) 5/2012 - 10/2016
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 BiTDI 4motion (132kW) 9/2011 - 7/2019
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI (103kW) 9/2011 - 10/2016
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI (90kW) 9/2011 - 10/2013
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 2.0 TDI 4motion (103kW) 9/2011 - 10/2016
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 3.0 TDI 4motion (190kW) 5/2018 - 5/2022
- VW AMAROK Korba/Podvozok (S1B, S6B, S7B) 3.0 TDI 4motion (150kW) 6/2016 - 8/2020