Vnútorný ventilátor ESEN SKV 68SKV151
- Kategória: Motor kompresora
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:68SKV151
- V ponuke od:17.06.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- Hmotnosť [kg]:1,71
- Smer otáčania:Smer otáčania v smere hodinových ruciciek
- Počet pólov:2
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vnútorný ventilátor ABAKUS 038-022-0015 Na externom sklade | ABAKUS |
Vnútorný ventilátor DENSO DEA21012 Na externom sklade | DENSO |
Vnútorný ventilátor MAHLE AB 393 000S Na externom sklade | MAHLE |
Vnútorný ventilátor MEAT & DORIA K92210 Na externom sklade | MEAT & DORIA |
Vnútorný ventilátor NISSENS 87257 Na externom sklade | NISSENS |
Vnútorný ventilátor NRF 34182 Na externom sklade | NRF |
Vnútorný ventilátor NTY EWN-PE-004 Na externom sklade | NTY |
Vnútorný ventilátor TOPRAN 724 379 Na externom sklade | TOPRAN |
Vnútorný ventilátor TYC 526-0011 Na externom sklade | TYC |
Vnútorný ventilátor VALEO 884639 Na externom sklade | VALEO |
Vnútorný ventilátor FEBI BILSTEIN 197956 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Vnútorný ventilátor MAGNETI MARELLI 069412258010 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Vnútorný ventilátor VALEO 715063 Nedostupné | VALEO |
Vnútorný ventilátor VEMO V42-03-1245 Nedostupné | VEMO |
- 4U Autoparts14858PU
- AHE306.153
- AIC76521
- AKS DASIS068082N
- AUTO AIR GLOUCESTER21-0192
- AUTOGAMMAGA32009
- AVA Clever ChoicePE8374
- BBR Automotive001-10-21619
- BOGAPP4111124
- CASCOCBW70034AS
- CASCOCBW70034GS
- DA SILVAFAV153
- DOGABW0271
- ELTA AUTOMOTIVEEH5056
- ERA664216
- FISPA9.2210
- FLAMARVHF540007CP
- FLAMARVHF540007HQ
- Frankberg5481FB0005271
- FRIGAIR0599.1247
- HOFFER994210
- HOFFERH994210
- HOFFERK92210
- ITAB AUTOMOTIVE50070034AV
- ITAB AUTOMOTIVE50070034OV
- JDEUSBL0210009
- KALE OTO RADYATÖR347005
- KRAFTVOLL GERMANY08130055
- KRIOS9.2210
- LGK007078034LGK
- LGK007078034OEM
- MEAT & DORIA994210
- METZGER AUTOTEILE0917411
- PowerMax7200100
- REACH1.16.12157
- REAL40182430BN
- REAL40182430OE
- RECOFICIALRECSBW70034.0
- RECOFICIALRECSBW70034.1
- RIDEX2669I0171
- SANDOSBW70034.0
- SANDOSBW70034.1
- SIDAT9.2210
- SONTIANZD172832
- SWAG33 11 2812
- THERMOTECDDP015TT
- VAN WEZEL4029773
- WALKERWBL00816
- WE PARTSK92210
- WILMINK GROUPWG2160224
- WILMINK GROUPWG2117926
- XEVOXHR5056
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 (54kW) 4/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (70kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V (65kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi (50kW) 2/2006 - 12/2015
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC (128kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V VTi (88kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (66kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 HDi 110 (82kW) 8/2009 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V (88kW) 2/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo (115kW) 10/2009 - 12/2013
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (80kW) 2/2007 - 1/2015
- PEUGEOT 207 CC (WD_) 1.6 HDi (82kW) 8/2009 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 (54kW) 6/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V (70kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 (81kW) 8/2008 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V (88kW) 6/2007 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V RC (128kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 16V Turbo (110kW) 2/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (82kW) 8/2009 - 10/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (68kW) 11/2009 - 12/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (66kW) 6/2007 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 HDi (80kW) 6/2007 - 12/2012