Vodné čerpadlo + sada ozubeného remeňa DAYCO KTBWP7150
- Kategória: Sada rozvodového remena
- Výrobca:DAYCO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:KTBWP7150
- Interný kód:KTBWP7150
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:skladom 1 ks
- Váha (gr):1889
- Hmotnosť [kg]:2,0
- CITROËN1613561880
- FORD1855734
- FORD6G9Q8B596AAK
- JAGUARJDE35822
- LAND ROVERLR032527
- PEUGEOT1613561880
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vodné čerpadlo + sada ozubeného remeňa BOSCH 1 987 946 496 skladom | BOSCH |
Vodné čerpadlo + sada ozubeného remeňa SKF VKMC 03305 skladom | SKF |
Vodné čerpadlo + sada ozubeného remeňa GATES KP25633XS Na externom sklade | GATES |
- CITROËN C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW) 2/2007 - 12/2012
- CITROËN C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.2 HDi (115kW) 1/2009
- CITROËN C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) (115kW) 6/2007 - 12/2012
- CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (120kW) 5/2006 - 1/2008
- CITROËN C5 II (RC_) 2.2 HDi (125kW) 4/2006 - 8/2008
- CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HPE, RE4HP2, RE4HRE, RE4HR2) (120kW) 5/2006 - 1/2008
- CITROËN C5 II Break (RE_) 2.2 HDi (RE4HTE, RE4HT2) (125kW) 4/2006 - 8/2008
- CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH, RD4HPH, RD4HRH, RD4HSH) (120kW) 4/2009 - 12/2011
- CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH) (125kW) 2/2008 - 12/2011
- CITROËN C5 III (RD_) 2.2 HDi 200 (RD4HLA) (150kW) 7/2010 - 6/2015
- CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi (RW4HTH) (125kW) 2/2008 - 12/2011
- CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 (120kW) 2/2008 - 8/2009
- CITROËN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 200 (150kW) 7/2010 - 6/2015
- CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi (120kW) 6/2006 - 12/2010
- CITROËN C6 (TD_) 2.2 HDi (125kW) 6/2006 - 12/2012
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (120kW) 6/2007
- CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi (125kW) 6/2006 - 12/2012
- FIAT ULYSSE (179_) 2.2 D Multijet (125kW) 3/2008 - 6/2011
- FIAT ULYSSE (179_) 2.2 JTD (120kW) 3/2008 - 6/2011
- FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (147kW) 11/2010 - 6/2015
- FORD GALAXY II (WA6) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 12/2012
- FORD GALAXY MK II VAN (WA6) TDCi (147kW) 3/2013 - 6/2015
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 10/2010
- FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi (147kW) 7/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 10/2010
- FORD MONDEO IV limuzina (BA7) 2.2 TDCi (147kW) 10/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 10/2010
- FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi (147kW) 7/2010 - 1/2015
- FORD MONDEO IV Van 2.2 TDCi (147kW) 3/2013 - 9/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (147kW) 7/2010 - 12/2014
- FORD S-MAX (WA6) 2.2 TDCi (129kW) 3/2008 - 12/2012
- FORD USA EDGE 2.0 TDCi AWD (132kW) 8/2015 - 7/2018
- FORD USA EDGE 2.0 TDCi Bi-Turbo AWD (154kW) 8/2015 - 7/2018
- JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (140kW) 5/2011 - 4/2015
- JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (120kW) 4/2011 - 4/2015
- JAGUAR XF I (X250) 2.2 D (147kW) 3/2012 - 4/2015
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D (147kW) 9/2012 - 4/2014
- JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 2.2 D (120kW) 9/2012 - 4/2014