Voľnobeżka alternátora BLUE PRINT ADN161309
- Kategória: Voľnobeżka alternátora
- Výrobca:BLUE PRINT
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:ADN161309
- V ponuke od:12.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:52
- Vnútorný priemer [mm]:17
- żírka [mm]:41
- Doplnkový tovar/ Dopňujúca informácia 2:s krytom
- Počet rebier:6
- Użahovací moment [Nm]:85
- NISSAN23151-6N20A
- NISSAN23151-6N20B
- NISSAN23151-6N200
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Voľnobeżka alternátora KAMOKA RC083 Na externom sklade | KAMOKA |
Voľnobeżka alternátora Schaeffler INA 535 0044 10 Na externom sklade | Schaeffler INA |
Voľnobeżka alternátora AS-PL AFP2001 Nedostupné | AS-PL |
Voľnobeżka alternátora CONTINENTAL CTAM AP9067 Nedostupné | CONTINENTAL CTAM |
Voľnobeżka alternátora DAYCO ALP2468 Nedostupné | DAYCO |
cena na dotaz
cena na dotaz bez DPH
Voľnobeżka alternátora DEXWAL MOBIDEX 09-097 Nedostupné | DEXWAL MOBIDEX |
Voľnobeżka alternátora ESEN SKV 11SKV023 Nedostupné | ESEN SKV |
Voľnobeżka alternátora FEBI BILSTEIN 101790 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Voľnobeżka alternátora GATES OAP7129 Nedostupné | GATES |
Voľnobeżka alternátora KAVO PARTS DFP-6501 Nedostupné | KAVO PARTS |
Voľnobeżka alternátora MEAT & DORIA 45234 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Voľnobeżka alternátora NTY ESA-NS-004 Nedostupné | NTY |
Voľnobeżka alternátora NTY ESA-NS-007 Nedostupné | NTY |
Voľnobeżka alternátora SNR GA768.00 Nedostupné | SNR |
Voľnobeżka alternátora VALEO 588092 Nedostupné | VALEO |
Voľnobeżka alternátora YSPARTS YS-AP023 Nedostupné | YSPARTS |
- 4X4 ESTANFIEST-130-01-100
- A.B.AYT170044
- A.Z. MeisterteileAZMT-49-036-1680
- ACKOJAA38-23-0005
- AD KÜHNER885074
- AINDEAF232288
- AKRON-MALÒ1580056
- ALANKO10720040
- ANDELANTP00577
- APECAOP1010
- ASHIKA130-01-100
- ASPART8DGP1277
- AUTLOGRT5055
- AUTOKIT03.80655
- AUTOTEAMA04108
- BREDA LORETTRLA5311
- BTAE41007BTA
- BTE823010
- CALIBER67565
- CASCOCCP90136AS
- CASCOCCP90136GS
- DA SILVAPRL105
- DAYCO-AUOAP002
- EAI886057
- ERAZN5500
- Exact41-0113
- FEBESTNDS-J31
- FENOXOP6018
- FISPA455043
- FISPA455102
- FLAMARAPF740109HQ
- FLAMARAPF740109IN
- Frankberg5481FB0056374
- G.U.D.GEP110075
- GATES-AUOAP7129
- GEBE3 3583 1
- GMP0059
- HC-CargoF032233989
- HC-CargoF032333604
- HOFFER45043
- HOFFER45217
- IJS GROUP30-1177
- IPD15-3286
- ITAB AUTOMOTIVE21190136AV
- ITAB AUTOMOTIVE21190136OV
- JAPANPARTSRA-100
- JAPKO130100
- JPN75E1038-JPN
- KM InternationalFI10270
- LAUBERCQ1040436
- LGK008098136LGK
- LGK008098136OEM
- LUCASLOPA0037
- LYNXAUTOPA-1008
- MAGNETI MARELLI940113010066
- MDRMAP-8100
- MEAT & DORIA45043
- MEAT & DORIA45217
- MESSMERZN5500
- MOVISAST2371
- NAPANOP1010
- NIPPARTSN1181002
- OPTIMALF5-1071
- OSSCA66356
- PATRONP5004410
- PEMEBLAJAPRA-100
- PowerMax81111161
- REAL23058631BN
- REAL23058631OE
- RECOFICIALRECSCP90136.0
- RECOFICIALRECSCP90136.1
- RECOFICIAL30-1177
- REPKITRKT2371
- RRTRNI-940002
- RUVILLE541344
- RUVILLE56833
- Saleri SILT4344
- SANDOSCP90136.0
- SANDOSCP90136.1
- SERA886057
- SIDAT455043
- SIDAT455102
- SNRA886057
- STARTCAR886057
- STARTVOLTSGP 14H8
- STELLOX20-01420-SX
- SWAG82 10 1790
- TECHNOXTA31500
- TREVI AUTOMOTIVEAP1072
- TRISCAN8641 144001
- WE PARTS471190033
- WE PARTS471190173
- WILMINK GROUPWG1253625
- WILMINK GROUPWG1792999
- WXQP30357
- NISSAN ALTIMA (L31) 2.5 (131kW) 9/2001 - 9/2006
- NISSAN ALTIMA (L31) 2.5 (130kW) 8/2001 - 12/2006
- NISSAN ALTIMA (L31) 2.5 (121kW) 8/2001 - 9/2006
- NISSAN MURANO I (Z50) 2.5 (120kW) 11/2004 - 10/2007
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.0 (103kW) 3/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.0 (103kW) 7/2002 - 10/2008
- NISSAN PRIMERA Kombi (WP12) 2.0 (103kW) 3/2002
- NISSAN ROGUE 2.5 (127kW) 1/2007 - 12/2015
- NISSAN ROGUE 2.5 AWD (127kW) 1/2007 - 12/2013
- NISSAN SENTRA V (B15) 2.5 (130kW) 9/2003 - 12/2006
- NISSAN SENTRA V (B15) 2.5 (123kW) 9/2002 - 12/2004
- NISSAN SENTRA V (B15) 2.5 (129kW) 6/2002 - 8/2006
- NISSAN TEANA I (J31) 2.0 (103kW) 10/2003 - 6/2008
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 (123kW) 3/2010 - 1/2013
- NISSAN TEANA II (J32) 2.5 FOUR pohon vsetkych kolies (123kW) 6/2008 - 12/2012
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 (103kW) 7/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 (110kW) 9/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 (110kW) 9/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.0 4x4 (103kW) 7/2001 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 (124kW) 9/2004 - 12/2006
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 (121kW) 9/2002 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 (132kW) 11/2002 - 1/2013
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 (134kW) 9/2001 - 2/2007
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 4x4 (124kW) 9/2004 - 12/2006
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.5 FWD (131kW) 6/2001 - 12/2007
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 (125kW) 9/2007 - 7/2014
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 (124kW) 9/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (122kW) 1/2008 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (125kW) 6/2007 - 7/2014
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (124kW) 6/2007 - 11/2013
- NISSAN X-TRAIL II (T31) 2.5 4x4 (132kW) 9/2007 - 7/2014