Voľnobeżka alternátora ESEN SKV 11SKV055
- Kategória: Voľnobeżka alternátora
- Výrobca:ESEN SKV
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:11SKV055
- V ponuke od:13.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Počet rebier:5
- Priemer 2 [mm]:59
- Hmotnosť [kg]:0,47
- Nutné porovnať starý diel s novým dielom (hlavne č. OE):✓
- Záruka:3 roky záruka
- ALFA ROMEO77364721
- ALFA ROMEO77364723
- ALFAROME/FIAT/LANCI77364723
- FIAT51787208
- FIAT51787209
- GENERAL MOTORS6204286
- GENERAL MOTORS93185282
- LANCIA77364723
- OPEL13222934
- OPEL13222935
- VAUXHALL6204229
- VAUXHALL6204286
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Voľnobeżka alternátora AS-PL AFP6002 skladom | AS-PL |
Remenica alternátora CASCO CCP90221AS Na externom sklade | CASCO |
Voľnobeżka alternátora FEBI BILSTEIN 34718 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Voľnobeżka alternátora GATES OAP7113 Na externom sklade | GATES |
Voľnobeżka alternátora Schaeffler INA 535 0151 10 Na externom sklade | Schaeffler INA |
Voľnobeżka alternátora DAYCO ALP2442 Nedostupné | DAYCO |
Voľnobeżka alternátora FEBI BILSTEIN 33160 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Voľnobeżka alternátora MEAT & DORIA 45160 Nedostupné | MEAT & DORIA |
Voľnobeżka alternátora SKF VKM 03208 Nedostupné | SKF |
Voľnobeżka alternátora SKF VKM 03509 Nedostupné | SKF |
Voľnobeżka alternátora SNR GA753.03 Nedostupné | SNR |
- AES PSH5440
- AES PSH854199
- AUTEX654502
- AUTLOGRT5026
- AUTOKIT0381435
- AUTOMEGA1062040286
- AUTOTEAMA07160
- BREDA LORETTCR3861
- BREDA LORETTRLA3861
- CALIBER87723
- CASCOCCP90221GS
- DA SILVAPRL013
- ERA219047
- FISPA455160
- HOFFER4555160
- IJS GROUP301058
- IJS GROUP301065
- IPD153497
- KM InternationalFI17900
- KRAFT AUTOMOTIVE1221905
- LYNXAUTOPA1104
- MAPCO14754
- PowerMax1110921
- RUVILLE55377
- SANDOCCP90221AS
- SANDOCCP90221GS
- SIDAT455160
- SPIDAN66377
- SWAG70933160
- SWAG70934718
- TREVI AUTOMOTIVEAP1168
- TRISCAN8641244004
- UNIGOM431564
- WAI24822874
- FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A) (66kW) 2/2010 - 12/2023
- FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (66kW) 2/2010 - 12/2023
- FIAT DOBLO Korba/Podvozok (263_) 1.3 D Multijet (66kW) 2/2010 - 12/2023
- FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.3 D Multijet (55kW) 10/2005 - 1/2010
- FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.3 JTD 16V (51kW) 5/2004 - 12/2006
- FIAT DOBLO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (223_) 1.3 JTD 16V Multijet (62kW) 8/2006
- FIAT DOBLO velkorozmerova limuzina (119_, 223_) 1.3 D Multijet (62kW) 10/2005
- FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet (51kW) 1/2004
- FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet (70kW) 5/2008 - 12/2012
- FIAT IDEA (350_) 1.3 D Multijet (66kW) 10/2005