Vstrekovací ventil MEAT & DORIA 75116057E
- Kategória: Vstrekovací ventil
- Výrobca:MEAT & DORIA
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:75116057E
- Nahradené: Vstrekovací ventil MEAT & DORIA 75116057
- V ponuke od:23.11.2024
- Dostupnosť:Na externom sklade 2 ks
- pre OE-číslo:00001984F7
- Kvalita:OE EQUIVALENT
- Typ paliva:Benzín
- CITROËN00001984F7
- CITROËN1984F7
- CITROËN9649526780
- CITROËN/PEUGEOT1984F7
- CITROËN/PEUGEOT00001984F7
- CITROËN/PEUGEOT9649526780
- PEUGEOT9649526780
- PEUGEOT00001984F7
- PEUGEOT1984F7
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vstrekovací ventil BOSCH 0 280 158 057 skladom | BOSCH |
Vstrekovací ventil MAGNETI MARELLI 805000000098 Nedostupné | MAGNETI MARELLI |
Vstrekovací ventil VALEO 348230 Nedostupné | VALEO |
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.6 16V (81kW) 8/2005 - 12/2007
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skriňa/veľkopriestorová limuzína ( 1.6 16V (MBNFU) (80kW) 10/2000 - 3/2008
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.6 16V (MFNFU) (80kW) 10/2000 - 12/2011
- CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST velkorozmerova limuzina (MF_, GJK_ 1.6 16V (MFNFU) (81kW) 11/2002 - 10/2008
- CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 (81kW) 11/2008
- CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 (66kW) 4/2008
- CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 (80kW) 4/2008
- CITROËN BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 1.6 (66kW) 4/2008
- CITROËN BERLINGO Skriňa/veľkopriestorová limuzína (B9) 1.6 (80kW) 4/2008
- CITROËN C2 (JM_) 1.6 (80kW) 7/2003 - 10/2010
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (81kW) 5/2003 - 9/2005
- CITROËN C3 I (FC_, FN_) 1.6 Bioflex (83kW) 6/2005 - 12/2013
- CITROËN C3 Pluriel (HB_) 1.6 (80kW) 5/2003
- CITROËN C4 I (LC_) 1.6 16V (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I limuzina 1.6 (81kW) 3/2011 - 11/2014
- CITROËN C4 I limuzina 1.6 16V (80kW) 7/2006 - 7/2011
- CITROËN C4 II (NC_) 1.6 (NCNFU0) (81kW) 1/2010
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 1.6 16V (80kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (80kW) 9/2005 - 12/2011
- CITROËN XSARA PICASSO (N68) 1.6 16V (81kW) 6/2005 - 9/2006
- PEUGEOT 1007 (KM_) 1.6 16V (80kW) 4/2005
- PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 (81kW) 9/2001 - 12/2008
- PEUGEOT 206 CC (2D) 1.6 16V (2DNFUF, 2DNFUR) (80kW) 9/2000 - 12/2007
- PEUGEOT 206 limuzina 1.6 16V (80kW) 3/2007
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 1.6 (81kW) 5/2005 - 7/2008
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 1.6 16V (80kW) 7/2000 - 4/2009
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 1.6 BiFuel (80kW) 7/2000 - 4/2009
- PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.6 16V (80kW) 7/2002
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 (81kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (79kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V (80kW) 2/2006 - 10/2013
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 limuzina 1.6 Bioflex (83kW) 1/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 (81kW) 8/2008 - 12/2012
- PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.6 Flex (83kW) 8/2008 - 12/2013
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 (81kW) 7/2006 - 4/2012
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW) 8/2000 - 11/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 BioFlex (80kW) 9/2007 - 4/2008
- PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V (80kW) 3/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 limuzina 1.6 (81kW) 8/2006 - 12/2012
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 BioFlex (80kW) 9/2007 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 308 I (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex (80kW) 4/2008 - 10/2014
- PEUGEOT PARTNER ORIGIN Skriňa/veľkopriestorová limuzína (G_) 1.6 (81kW) 9/2011 - 12/2015
- PEUGEOT PARTNER ORIGIN velkorozmerova limuzina (G_) 1.6 16V (81kW) 9/2011 - 12/2013
- PEUGEOT PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 (66kW) 4/2008
- PEUGEOT PARTNER Skriňa/veľkopriestorová limuzína 1.6 (80kW) 4/2008
- PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi (66kW) 4/2008
- PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi (81kW) 9/2008
- PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 VTi (80kW) 4/2008