Výparník klimatizácie VEMO V30-65-0007
- Kategória: Výparník
- Výrobca:VEMO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:V30-65-0007
- Interný kód:V30-65-0007
- V ponuke od:09.12.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Materiál:Hliník
- Ľavo/Pravostranné riadenie:pre vozidla s volantom vlavo
- Hĺbka siete [mm]:67
- Šírka siete [mm]:242
- Dĺžka siete [mm]:340
- Rozmer mrieżky:340-242-67
- MERCEDES-BENZA2028300758
- MERCEDES-BENZ202 830 02 58
- MERCEDES-BENZ202 830 07 58
- MERCEDES-BENZA 202 830 02 58
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Výparník klimatizácie NRF 36034 Na externom sklade | NRF |
Výparník klimatizácie DELPHI TSP0525085 Nedostupné | DELPHI |
Výparník klimatizácie MAHLE AE 36 000S Nedostupné | MAHLE |
Výparník klimatizácie NISSENS 92063 Nedostupné | NISSENS |
Výparník klimatizácie TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.104 Nedostupné | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
- 4SEASONS54462
- AKS DASIS820640N
- AURADIAVEMS 008
- AVA Clever ChoiceMSV008
- BEHR7401006
- BEHR HELLA SERVICE8FV 351 210-281
- BEHR HELLA SERVICE7401006
- FRIGAIR706.30041
- GERI962039
- HELLA8FV 351 210-281
- JDEUS917M17
- KAGER94-5228
- KÜHLER SCHNEIDER8706401
- MEAT & DORIA997003
- SCHLIECKMANN6030V008
- ST-TEMPLIN01.01.83.109181
- VALEO817514
- VAN WEZEL3000V008
- VEMO30-65-0007
- WAECO8881200024
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (90kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) (89kW) 11/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) (100kW) 1/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) (75kW) 3/1998 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) (55kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) (65kW) 10/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (141kW) 11/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) (132kW) 10/1995 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) (110kW) 3/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) (92kW) 9/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) (55kW) 7/1996 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) (70kW) 8/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) (110kW) 6/1996 - 6/1997
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) (142kW) 10/1995 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 240 (202.026) (125kW) 6/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) (83kW) 5/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) (110kW) 10/1995 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) (142kW) 5/1993 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) (145kW) 6/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) (206kW) 5/1994 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) (225kW) 8/1997 - 5/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) (90kW) 6/1996 - 9/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) (95kW) 9/2000 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) (100kW) 6/1996 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) (75kW) 3/1998 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) (65kW) 10/1996 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) (141kW) 11/1996 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) (120kW) 9/2000 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) (92kW) 9/1997 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) (70kW) 6/1996 - 9/1998
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) (110kW) 6/1996 - 6/1998
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) (142kW) 6/1997 - 9/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086) (125kW) 6/1997 - 9/2000
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088) (125kW) 9/2000 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) (110kW) 6/1996 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) (145kW) 6/1997 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093) (225kW) 8/1997 - 3/2001
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 (208.335) (100kW) 6/1997 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) (120kW) 6/2000 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) (141kW) 6/1997 - 6/2000
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) (142kW) 6/1997 - 6/2000
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) (145kW) 6/2000 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 320 (208.365) (160kW) 6/1997 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 430 (208.370) (205kW) 7/1998 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK (C208) CLK 55 AMG (208.374) (255kW) 8/1999 - 6/2002
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 (208.435) (100kW) 3/1998 - 3/2002
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.444) (120kW) 6/2000 - 3/2002
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 200 Kompressor (208.445) (141kW) 3/1998 - 6/2000
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.447) (142kW) 3/1998 - 6/2000
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 230 Kompressor (208.448) (145kW) 6/2000 - 3/2002
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 320 (208.465) (160kW) 3/1998 - 3/2002
- MERCEDES-BENZ CLK Kabriolet (A208) CLK 430 (208.470) (205kW) 9/1998 - 3/2002