vysúżač klimatizácie DENSO DFD32006
- Kategória: Vysúšač
- Výrobca:DENSO
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:DFD32006
- Interný kód:DFD32006
- V ponuke od:04.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- pre OE-číslo:1T0298403
- Hmotnosż [g]:279
- Hmotnosť brutto [g]:325
- alternatívny výrobok:-
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
vysúżač klimatizácie NRF 33213 Na externom sklade | NRF |
vysúżač klimatizácie DELPHI TSP0175358 Nedostupné | DELPHI |
vysúżač klimatizácie MAHLE AD 244 000P Nedostupné | MAHLE |
- BEHR HELLA SERVICE351200161
- CTR1211475
- HELLA8FT351200161
- PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 4 (200kW) 7/1994 - 8/1995
- VOLVO S40 I (644) 1.8 (85kW) 7/1995 - 8/1999
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.4 TSI (103kW) 2/2006 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 (75kW) 7/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 FSI (85kW) 2/2003 - 1/2007
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (77kW) 8/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (66kW) 11/2004 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.9 TDI (74kW) 2/2003 - 5/2004
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel (80kW) 2/2006 - 5/2009
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 FSI (110kW) 10/2003 - 1/2007
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (125kW) 12/2005 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (103kW) 12/2005 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI (100kW) 2/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 TDI 16V (103kW) 8/2003 - 5/2010
- VW TOURAN (1T3) 1.6 TDI (66kW) 5/2010 - 5/2015