Vzduchový filter CHAMPION CAF100485C
- Kategória: Vzduchový filter
- Výrobca:CHAMPION
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CAF100485C
- Úžitkové čísla: CAF100485C
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Vonkajżí priemer [mm]:151
- Vnútorný priemer [mm]:78
- Výżka [mm]:168
- Prevedenie filtra:Vlożka filtra
- Typ spojenia:Krabica
- Dĺżka balenia [cm]:16
- żírka balenia [cm]:16
- Výżka balenia [cm]:17
- VW4F0 133 843 A
- VW (FAW)4F0 133 843 A
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový filter CoopersFiaam FL9156 skladom | CoopersFiaam |
Vzduchový filter MANN-FILTER C 16 118 skladom | MANN-FILTER |
Vzduchový filter BLUE PRINT ADV182226 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Vzduchový filter BOSCH F 026 400 027 Na externom sklade | BOSCH |
Vzduchový filter KNECHT LX 1253 Na externom sklade | KNECHT |
Vzduchový filter MAHLE LX 1253 Na externom sklade | MAHLE |
Vzduchový filter UFI 27.603.00 Na externom sklade | UFI |
Vzduchový filter VALEO 585676 Nedostupné | VALEO |
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (100kW) 7/2004 - 3/2011
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (89kW) 9/2005 - 6/2006
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (125kW) 11/2008 - 3/2011
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW) 7/2004 - 10/2008
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (120kW) 4/2009 - 3/2011
- AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TFSI (125kW) 6/2005 - 3/2011
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (100kW) 6/2005 - 8/2011
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (89kW) 9/2005 - 6/2006
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (125kW) 10/2008 - 8/2011
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (120kW) 4/2009 - 8/2011
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW) 6/2005 - 10/2008
- AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TFSI (125kW) 6/2005 - 8/2011