Vzduchový filter CHAMPION CAF100754P
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CAF100754P
- Úžitkové čísla: CAF100754P
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Na externom sklade 4 ks
- Dĺżka [mm]:246
- żírka [mm]:168
- Výżka [mm]:75
- Prevedenie filtra:Vlożka filtra
- Dĺżka 1 [mm]:238
- Výżka 1 [mm]:65
- Typ spojenia:Krabica
- Dĺżka balenia [cm]:28,5
- żírka balenia [cm]:18,8
- Výżka balenia [cm]:6,9
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový filter CoopersFiaam PA7365 skladom | CoopersFiaam |
Vzduchový filter DENCKERMANN A140520 skladom | DENCKERMANN |
Vzduchový filter BOSCH 1 457 433 150 Na externom sklade | BOSCH |
Vzduchový filter FEBI BILSTEIN 101445 Na externom sklade | FEBI BILSTEIN |
Vzduchový filter MAHLE LX 1045 Na externom sklade | MAHLE |
Vzduchový filter UFI 30.180.00 Na externom sklade | UFI |
Vzduchový filter VALEO 585045 Na externom sklade | VALEO |
Vzduchový filter BLUE PRINT ADP152232 Nedostupné | BLUE PRINT |
Vzduchový filter KNECHT LX 1045 Nedostupné | KNECHT |
Vzduchový filter VAICO V42-0045 Nedostupné | VAICO |
- ALCO FILTERMD-9750
- CLEAN FILTERSMA1194
- CLEAN FILTERSMA3103
- EUROREPAR1656298180
- EUROREPAR1680331580
- EUROREPARE147241
- FIL FILTERHP 2223
- FIL FILTERHP 2226
- FILTRONAP130/2
- FRAMCA9340
- GUDAG1141
- HENGST FILTERE436L01
- CHAMPIONU754/606
- JAPANPARTSNA
- MAGNETI MARELLI152071758644
- MAGNETI MARELLI154065249120
- MANN-FILTERC 25 117/2
- MANN-FILTERC25117/2
- MECAFILTERNA
- MECAFILTERELP9044
- MFILTERK 720/1
- MISFATP431
- PURFLUXA1112
- SIVENTOS10108
- SOFIMAS 3180 A
- TECNECO FILTERSAR2027PMS
- TECNOCARA2027
- WILMINK GROUPWG1215802
- WILMINK GROUPWG1792154
- WIX FILTERSWA6730
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW) 11/2004 - 7/2011
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 7/2008
- CITROËN C4 I (LC_) 2.0 HDi (81kW) 4/2007 - 7/2008
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (130kW) 11/2004 - 12/2010
- CITROËN C4 Kupé (LA_) 2.0 16V (100kW) 11/2004 - 7/2007
- PEUGEOT 206 sikma zadna cast (2A/C) 2.0 RC (130kW) 7/2003 - 12/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 (55kW) 8/2000 - 9/2003
- PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V (80kW) 8/2000 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (103kW) 3/2005 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW) 8/2000 - 6/2005
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (130kW) 6/2005 - 11/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 110 (79kW) 8/2000 - 3/2007
- PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 HDi 90 (66kW) 8/2000 - 3/2007
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.4 (55kW) 4/2002 - 9/2003
- PEUGEOT 307 Break (3E) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (103kW) 3/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (130kW) 6/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 110 (79kW) 3/2002 - 12/2009
- PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 CC (3B) 1.6 16V (80kW) 3/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (100kW) 10/2003 - 6/2005
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (130kW) 10/2003 - 4/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (132kW) 4/2005 - 6/2009
- PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (103kW) 12/2004 - 4/2009
- PEUGEOT 307 limuzina 2.0 HDi (80kW) 9/2006 - 3/2012
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.4 (55kW) 4/2002 - 9/2003
- PEUGEOT 307 SW (3H) 1.6 16V (80kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (103kW) 3/2005 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (100kW) 3/2002 - 6/2005
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 110 (79kW) 3/2002 - 12/2009
- PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 HDI 90 (66kW) 3/2002 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW Skrina/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi (66kW) 4/2003 - 4/2008
- PEUGEOT 307 SW Skrina/kombi (3E_, 3H_) 2.0 HDi (79kW) 1/2003 - 12/2009