Vzduchový filter CHAMPION CAF100940P
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:CAF100940P
- Úžitkové čísla: CAF100940P
- V ponuke od:03.11.2022
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:242
- żírka [mm]:176
- Výżka [mm]:46
- Prevedenie filtra:Vlożka filtra
- Dĺżka 1 [mm]:224
- Dĺżka 2 [mm]:206
- żírka 1 [mm]:159
- żírka 2 [mm]:147
- Výżka 1 [mm]:32
- Typ spojenia:Krabica
- Dĺżka balenia [cm]:26,4
- żírka balenia [cm]:18,9
- Výżka balenia [cm]:5,9
- TOYOTA17801-0D060
- TOYOTA17801-0M020
- TOYOTA17801-0D090
- TOYOTA17801-0T030
- TOYOTA17801-21050
- TOYOTA17801-0T020
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový filter BOSCH F 026 400 114 skladom | BOSCH |
Vzduchový filter CoopersFiaam PA7547 skladom | CoopersFiaam |
Vzduchový filter DENCKERMANN A140817 skladom | DENCKERMANN |
Vzduchový filter MANN-FILTER C 24 005 skladom | MANN-FILTER |
Vzduchový filter BLUE PRINT ADT322100 Na externom sklade | BLUE PRINT |
Vzduchový filter JAPANPARTS FA-261S Na externom sklade | JAPANPARTS |
Vzduchový filter KNECHT LX 2792 Na externom sklade | KNECHT |
Vzduchový filter MAHLE LX 2792 Na externom sklade | MAHLE |
Vzduchový filter UFI 30.554.00 Na externom sklade | UFI |
Vzduchový filter FEBI BILSTEIN 184179 Nedostupné | FEBI BILSTEIN |
Vzduchový filter VALEO 585162 Nedostupné | VALEO |
- ACDelco19372665
- ALCO FILTERMD-8226
- CLEAN FILTERSMA3055
- EUROREPAR1616268080
- EUROREPAR1656283680
- FILTRONAP160/1
- FRAMCA10190
- GUDAG1350
- HENGST FILTERE895L
- HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1322104
- CHAMPIONU940/606
- JAPKO20261
- MAGNETI MARELLI153071762392
- MAGNETI MARELLI154705103000
- MECAFILTERELP9146
- MISFATP668
- PURFLUXA1262
- PUROLATORA19226
- SOFIMAS 3554 A
- TECNOCARA2230
- WILMINK GROUPWG1019002
- WILMINK GROUPWG1216309
- WIX FILTERSWA9627
- LEXUS LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) (285kW) 9/2012
- LEXUS NX (_Z1_) 200 (ZGZ10_, AYZ10_, AGZ10) (110kW) 11/2014
- LEXUS NX (_Z1_) 200 AWD (ZGZ15_, AYZ15_, AGZ15_) (110kW) 11/2014
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.5 (NZT260_, NZT260) (80kW) 7/2007
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.8 (ZRT260) (106kW) 7/2007 - 2/2013
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.8 (ZRT260) (100kW) 7/2007
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.8 (ZRT260) (105kW) 12/2012
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.8 4WD (ZRT265) (98kW) 7/2007 - 2/2013
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 1.8 4WD (ZRT265) (92kW) 7/2007
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 2.0 (ZRT261) (112kW) 12/2012
- TOYOTA ALLION II (_T26_) 2.0 (ZRT261) (116kW) 7/2007 - 2/2013