Vzduchový filter KAVO PARTS FAF-10428
- Kategória: Vzduchový filter
- Výrobca:KAVO PARTS
- Stav produktu:normálny
- Katalógový kód:FAF-10428
- V ponuke od:22.11.2024
- Dostupnosť:Nedostupné
- Dĺżka [mm]:342
- żírka [mm]:177
- Výżka [mm]:50
- Prevedenie filtra:Vlożka filtra
- CITROËN9401444108
- PEUGEOT144410
| Foto | Názov | Cena | ||
|---|---|---|---|---|
Vzduchový filter MANN-FILTER C 35 134 Na externom sklade | MANN-FILTER |
Vzduchový filter BOSCH 1 457 433 250 Nedostupné | BOSCH |
Vzduchový filter DENCKERMANN A140301 Nedostupné | DENCKERMANN |
Vzduchový filter FILTRON AP 058 Nedostupné | FILTRON |
Vzduchový filter CHAMPION CAF100561P Nedostupné | CHAMPION |
Vzduchový filter MAHLE LX 333 Nedostupné | MAHLE |
Vzduchový filter VALEO 585035 Nedostupné | VALEO |
- CITROËN XM (Y4) 2.0 (89kW) 8/1994 - 7/1999
- CITROËN XM (Y4) 2.0 i 16V (97kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 2.0 Turbo (108kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 2.1 D12 VSX (60kW) 3/1996 - 8/1996
- CITROËN XM (Y4) 2.1 TD 12V (80kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 2.5 TD (95kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 (140kW) 4/1997 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 (123kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM (Y4) 3.0 V6 24V (147kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 2.0 (89kW) 8/1994 - 7/1999
- CITROËN XM Break (Y4) 2.0 i 16V (97kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 2.0 Turbo (108kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 2.1 D12 (60kW) 7/1994 - 6/1996
- CITROËN XM Break (Y4) 2.1 TD 12V (80kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 2.5 TD (95kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V6 (123kW) 5/1994 - 10/2000
- CITROËN XM Break (Y4) 3.0 V6 (140kW) 4/1997 - 10/2000
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (94kW) 9/1989 - 12/1992
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (89kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (84kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 (79kW) 2/1990 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 16V (97kW) 7/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (104kW) 7/1992 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.0 Turbo (108kW) 7/1991 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 D (60kW) 6/1989 - 7/1995
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 TD 12V (80kW) 8/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.1 Turbo Diesel (80kW) 6/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 2.5 Turbo Diesel (95kW) 7/1994 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW) 10/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (123kW) 8/1989 - 6/1994
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 (147kW) 8/1989 - 6/1994
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW) 8/1989 - 9/1999
- PEUGEOT 605 (6B) 3.0 V6 (140kW) 4/1997 - 9/1999